rozhodčí: B.Chlebovský, P.Šafařík, Z.Višňovský

Náhradníci: R.Kiša-nenastoupil, J.Šustek (89´), Š.Starý(67´), T.Ambrož (80´)

Trenér: V.Bušina

• z důvodu zranění mnoha hráčů nastupoval Spálov k zápasu s velmi silným soupeřem v hodně kombinované sestavě
  • z toho důvodu měl Spálov naordinováno od trenéra hrát trpělivý fotbal a ze zajištěné obrany vyrážet do rychlých brejků
  • už od začátku ukazoval Starý Jičín, že je na tom velmi dobře kombinačně, nicméně ze začátku se do vyložených šancí nedostal a mohlo uhodit na druhé straně, když se za obrannou linií Starého Jičína  objevil cca v 9 minutě Karel Pop, přehodil lobem brankáře, ale bohužel míč šel vedle branky
  • dál se do kombinace dostávali hlavně hráči S.Jičína , ale jejich pokusy končili mimo branku nebo v rukavicích gólmana Juroška
  • cca v 25 minutě zahrával Spálov trestný kop asi z 22 metrů, k míči se postavil René Ambrož a parádně ho zatočil k levé tyči, ale výborným zákrokem se prezentoval gólman hostí Strnadel
  • pak opět kombinovali hosté,ale opět končily střely vedle nebo kombinace u šestnáctky domácích
  • velký vzruch přinesla 39 minuta, kdy hostující záložník vystřelil velmi dobře z 25 metrů, míč šel od břevna dolů na zem (ze střídačky nebylo zřejmé, jestli míč skončil za čarou či nikoli), ale hosté se dožadovali branky, nicméně pomezní ani hlavní na středový puntík neukázali
  • poločas tedy skončil bez branek
  • do druhého poločasu měl Spálov stále stejnou taktiku
  • už v 52 minutě podnikl po pravé straně rychlý kontr do otevřené obrany S.Jičína R.Ambrož, ale z branky pohotově vystartoval gólman Strnadel, který míč vyrazil, bohužel pro hosty dost nedobře, protože se dostal ke Královi, který na nic nečekal a ze 40 metrů poslal míč hned směrem na hostující branku a k překvapení všech zapadl přesně k levé tyči - 1:0 (opravdu málo vídaná branka)
  • hned v 54 minutě opět utekl René Ambrož po pravé straně a naservíroval před branku tutovku spoluhráči Vlčkovi , který bohužel míč nezasáhl , rozhodčí mu navíc odpískal faul na gólmana
  • pak už se hrálo víceméně podle hostujících not a spálovská obrana musela čelit velkému tlaku,který trval až do závěru utkání
  • hosté se ještě v cca 65 minutě dožadovali druhé žluté pro Vlčka po stažení jejich hráče ,ale skončilo to jen domluvou rozhodčího
  • v závěru utkání přišel Spálov hned o dva hráče, když byl asi v 75 minutě dost nevybíravě atakován na půlce hřiště K.Pop a poté byl odvezen RZ na vyšetření s podezřením na otřes mozku
  • o 10 minut později dopadl stejně mladý záložník M.Ondřej, který po souboji u lajny spadl i s protihráčem a ten jej při vstávání ze země trefil kolenem do hlavy, i druhý hráč Spálova byl hned po utkání odvezen RZ do nemocnice s podezřením na otřes mozku
  • i když nakonec Spálov vybojoval tři body, po velké závěrečné převaze hostů, mrzí více ztráta dvou dalších hráčů (aktuální počet zraněných hráčů se zastavil na čísle 7)