V.Král (78min)           Pop P.                    Marszalek R.                  Zálešák F.(65min)

Náhradníci:  Anděl M.-nenastoupil; Šíma L.(65min); Herzog D.(78´); Ondřej M.-nenastoupil; Boudný F.-nenastoupil

• Na hostující sestavě bylo vidět, že i přes odložení zápasu nepřijela v nejsilnějším složení
  • Od začátku zápasu hrála Tichá těžkého „zanďoura“ a prakticky všichni její hráči se soustředili na bránění
  • Pro Spálov to znamenalo útočit do plných a hledat skulinky v těžko prostupném bloku
  • Přesto nebezpečné situace vznikaly a z gólu jsme se mohli radovat poměrně brzy a to už v 10 minutě
  • po faulu na pravé straně v rohu hřiště rozehrával trestný kop R.Ambrož , po centru se míč odrazil o nohy tichavského zadáka do tyče Pikulíkovi svatyně a nejrychleji se zorientoval v malém vápně domácí Maršálek a dorazil míč do brány – 1:0
  • další šance na sebe nedala dlouho čekat a ve 14 minutě to mohl být opět Maršálek, který se dostal po odraženém míči ke střele, ale bohužel z cca z 10 metrů minul těsně pravou tyč tichavské branky
  • hosté se za celý poločas dostávali k brance Spálova jen velmi sporadicky nebo byly jejich útoky mařeny již v zárodku a nebylo se čemu divit, protože díky obrannému valu útočily v malém počtu hráčů
  • v prvním poločasu stojí ještě za zmínku nebezpečná střela R.Marszalka a hlavička Sucháčka, která ovšem nenašla cíl
  • i přes velkou herní převahu (držení míče bych v první půli viděl tak na 75/25 pro domácí) se další branku nepodařilo vstřelit a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Spálov
  • i druhý poločas začal dobýváním hostující branky, ale bohužel bez brankového vyjádření, hrálo se podle stejných not a bylo těžké najít místo na průnik do hostující obrany
  • zhruba od 65 minuty přistoupil trenér Bušina ke hře na 3 obránce a 3 útočníky, ani to však ke vstřelení pojišťovací branky nevedlo, naopak se začali osmělovat hosté
  • v 72 minutě po dlouhém pasu Sucháčka hlavičkoval Šíma, ale míč bohužel zastavilo břevno
  • v 75 minutě uhodilo na druhé straně, po ztrátě míče na půli šel do brejku útočník Švrček a podél Ambrože srovnal stav utkání na 1:1
  • i nadále se Spálov snažil vytvořit tlak a zvrátit stav utkání na svou stranu, do vápna hostů létalo spoustu centrů a i proto trenér posunul na hrot stopera Sucháčka, ale ani s náznaků šancí se branku dát nepodařilo a stav utkání se už nezměnil