branky hosté: 42 + 71 min Michal Světlík

Ambrož R.          Chuděj T.

Náhradníci: V.Král(46´),F.Zálešák(75´),F.Boudný-nenastoupil,  T.Ambrož - NB-(61´)

Trenér: V.Bušina

• v tomto zápase jsme bohužel přepustili všechny body našemu soupeři z Vlčovic
  • od začátku to bohužel nebyl moc pohledný fotbal, protože se spíše nakopávalo než , že by se hrál kombinační fotbal, mrzí hlavně to, že se hernímu stylu hostí přizpůsobili i domácí celek
  • první půlhodinu se vlastně ani nic zásadního neudálo, změna skóre přišla až ve 37 minutě a předcházelo tomu zatažení míče po pravém křídle a přihrávka do vápna , kde si velmi dobře naběhl Karel Pop a byl sražen hostujícím obráncem, rozhodčí ani chvilku neváhal a nařídil pokutový kop (někteří hráči hostí a lavička se sice čílili ,ale myslím, že penalta byla jasná)
  • k penaltě se postavil Tadeáš Chuděj a s velkým přehledem ji proměnil - 1:0
  • hned za další dvě minuty se naopak zlobili domácí hráči i lavička, to když utekl po pravé straně Ambrož a nahrával od lajny zpět, někde poblíž značky pro pok.kop, kde si naběhl T.Chuděj a byl nekompromisně sražen hostujícím obráncem, ale místo odpískání penalty se hrálo dál
  • ve 42 minutě se skóre měnilo znovu, ale na druhé straně , když zhruba ze šestnáctky vyslal ukázkovou střelu bodlem hostující útočník Světlík a míč zapadl přesně k pravé tyči
  • za stavu 1:1 se šlo i do kabin, kde domácím hráčům důrazně domlouval trenér Bušina
  • do druhého poločasu, ale vstoupili lépe hosté a více se tlačili před Vašíčka a hrozili po autech nebo rohových kopech
  • v 59 minutě vsítili branku hosté, ale pro ofsajdové postavení nebyla uznána (samozřejmě hostující lavička měla "nelepší přehled" o situaci sehrané 60 metrů daleko a spílala sudím za to , že si dovolili branku neuznat), bohužel při této akci hostí se zranil spálovský gólman Vašíček (zlomenina záprstní kosti) a musel být střídán
  • i v druhé půli pokračoval nepohledný fotbal a branky byly ohrožovány především po dlouhých autech nebo standardních situacích
  • v 71 minutě se měnilo skóre, to když přímo z rohu skóroval hráč hostí Světlík (čisté svědomí nemůže mít brankář T.Ambrož)
  • po inkasovaném brance sáhl kouč Bušina ke hře na 3 útočníky, kdy dopředu vysunul stopera Sucháčka
  • Spálov se snažil alespoň o vyrovnání, ale střely Krále, Klevara i Ambrože zneškodnil pozorný gólman Sokolovský (který mimochodem předvedl velmi spolehlivý výkon) a když se neujala ani hlavička Sucháčka, která mířila těsně vedle, mohli se hosté radovat z výhry
  • mrzí ztráta bodů a ještě více vážné zranění ruky brankáře Vašíčka
  • Spálov má šanci na reparát již tuto neděli, kdy doma přivítá celek Hukvald

Pozn.protože hosté byli rychlejší v umístění příspěvku na svůj web, musím se jenom pousmát jejich nadmíru "objektivnímu" komentáři (vše hrálo proti nim - vymyšlená penalta,neuznaná branka pro ofsajd, neodpískaná penalta v jejich prospěch ........!?)