rozhodčí: L.Bartek, M.Kolarský, V.Závodný

R.Ambrož      J.Vlček (76´)

Náhradníci: M.Ondřej(46´)(89´),P.Šíma(76´),T.Ambrož(89´)

Trenér: V.Bušina

• v posledním kole přivítal Spálov na svém hřišti houževnatého soupeře z Mořkova
  • o první ohrožení branky, ale bohužel vlastní se postaral ve 4 minutě domácí Kostka , který při obranném zákroku a snaze odkopnout netrefil míč, jak chtěl a ten mířil přesně k pravé tyči, tam se naštěstí natáhl Jurošek a vytěsnil na roh
  • ani na první branku zápasu se nemuselo čekat dlouho, ve 13 minutě vyhrál souboj rameno na rameno s obráncem René Ambrož a úprkem se ocitl na velkém vápně , odkud zamířil přesně na zadní tyč Pospěchovi branky - 1:0
  • neuběhly ani dvě minuty a skóre se přepisovalo podruhé, po nákopu Krále o míč bojoval K. Pop se dvěma obránci, po odrazu se míče zmocnil uvnitř velkého vápna René Ambrož a obloučkem ho poslal za záda gólmana hostí  - 2:0 - 15 minuta
  • hosté, ale neskládali zbraně a hrozili nebezpečnými útoky a často k tomu využívali nebezpečné dlouhé auty
  • ve 26 minutě se po jednom z nich dostal k hlavičce nikým nekrytý Kučera a razantně snížil na 2:1
  • i když se obě mužstva ocitla v dalších šancích změnu skóre to do poločasu nepřineslo, aktivní ve výpadech do obrany hostí byl hlavně R.Ambrož, který "větral" jejich pravou stranu a několikrát i sám zakončoval, ale buď mířil vedle nebo šance zlikvidoval Pospěch
  • do druhého poločasu musel udělat trenér Bušina  jednu změnu v sestavě, když zraněného Kostku střídal Ondřej
  • hned ve 48 minutě mohl Spálov svůj náskok pojistit, když po pasu z půlky se ve velkém vápně před obránce výborně natlačil Patrik Pop a byl sražen, rozhodčí bez váhání nařídil pokutový kop
  • k míči se postavil René Ambrož, ale směr jeho střely Pospěch vystihl a míč lapil
  • v 54 minutě po náběhu do vápna a hlavičce Klevara poskakoval míč po břevně
  • hosté se snažili skóre zápasu srovnat a několikrát bylo před Juroškem pořádně horko, ale buď šlo zakončení vedle nebo je spálovský gólman chytil
  • kolem 70 minuty se vydal k velkému sólu obránce Maršálek, který přesprintoval 70 metrů a parádně nahrál na hranici vápna Ambrožovi, který byl sám tváři v tvář Pospěchovi, ovšem zakončil přímo do něj
  • i dále podnikali hosté nebezpečné výpady a k ohrožení branky využívali četně i dlouhé auty, po kterých byly nebezpečné závary, ale skóre se již do konce zápasu nezměnilo
  • domácí Spálov se tedy s podzimní části a s fanoušky rozloučil vítězně
  • po podzimu panuje ve Spálově velká spokojenost, protože je s 29 body na výborném 3.místě v tabulce a pouze na skóre, neboť družstva Jistebníku a Tiché je mají lepší , jak někdo vtipně napsal na facebooku Spálov je něco jako "půl/půl/půl mistr" smiley
  • klobouk dolů, jak se kluci vypořádali s velkým počtem zranění a celý podzim výborně odehráli a vše nakonec zvládli na jedničku, za to patří jim i trenéru velký dík yes