Sokol Starý Jičín  - TJ Spálov  0:0  (0:0)

rozhodčí: Tomšík Z., Tisovský O. , Kontoršikov M.

V.Maršálek     F.Zálešák      O.Klevar (91´)          V.Král          F.Boudný (59´)

R.Ambrož

Náhradníci:  P.Šíma (84´); J.Jurošek (91´); R.Marszalek (59´)

Trenér: V.Bušina

• Před velkou návštěvou diváků a za velmi teplého slunečného podvečera jsme hráli se sousedem v tabulce, družstvem Starého Jičína
  • Opět jsme se museli vyrovnat s absencí několika hráčů základní sestavy, kteří nemohli do utkání zasáhnout z důvodu pracovních nebo zranění (tentokrát to bylo 5 hráčů)
  • I z tohoto důvodu naordinoval trenér Bušina defenzivní taktiku, když na hrotu bojoval osamocený R.Ambrož
  • Od začátku se domácí tlačili před spálovskou branku a v průběhu poločasu se dostali do několika nebezpečných situací
  • Pořádně horko bylo ve 22 minutě, kdy míč prosvištěl po trestném kopu těsně kolem tyče a pak také ve 42 minutě, kdy po centru a zakončení skončil míč asi metr kolem levé tyče
  • Domácí překvapivě často používali místo kombinace dlouhé nákopy, které obránci dokázali zpacifikovat, větší problémy působily centry ze stran
  • Nicméně po tom co domácí neproměnili své pološance,  se šlo do kabin za stavu 0:0
  • Spálov se do nějakých vyložených příležitostí nedostal, pouze rozehrával  přímé kopy a rohy, ale bez efektu
  • Do druhé půle vletěli domácí ještě s větší vervou a přimáčkli nás na obranné polovině,už v 51 minutě měli velkou šanci na otevření skóre, ale jejich zakončení hlavou šlo o pár čísel vedle levé tyče
  • Ve druhé půli bylo držení míče tak – 80/20 pro domácí a ti se snažili vstřelit branku, která by pravděpodobně zápas zlomila, ale spálovská obrana vyztužena dvěma defenzivními štíty odolávala a pokud domácí zakončili, šlo zakončení vedle brány nebo spoustu střel hráči zblokovali
  • V závěru byli domácí podráždění a na hřišti bylo vidět několik neférových zákroků z jejich strany, po žlutých kartách volali fauly na Klevara a Marszalka , bohužel rozhodčí je řešil jen domluvou, a to bylo spouštěčem ostřejších zákroků i ze spálovské strany a následné strkanice mezi hráči