branky: 31 min M.Baláž; 90+3 min R.Ambrož

rozhodčí: Pala M.,Žáček M., Kontoršikov M.

R.Ambrož          M.Baláž

Náhradníci: M.Anděl (78 min), T.Boudný - nenastoupil, T.Vašíček -NB

Trenér: R.Marszalek

• Tentokrát Spálov zajížděl na půdu soupeře, který v dosavadním průběhu soutěže neztratil ani bod a navíc neinkasoval ani branku
  • Od úvodu bylo znát, že domácí by chtěli vítěznou sérii prodloužit, hráli aktivně a hned ve 4 min a následně ve 13 min poslali do vápna nebezpečné centry, které naštěstí nikdo z domácích v branku nepřetavil
  • I Spálov se osměloval ke kontrům, ale domácí zadáci působili v úvodu jistým dojmem a vše stačili pokrýt cca ve 25 minutě se podařilo utéct R.Ambrožovi svému strážci a ideálně nahrál na hranici velkého vápna, kde si míč vzal K.Pop a po kličce do protisměru vystřelil na bránu, bohužel střelu domácí stačili zblokovat a Pikulík s ní neměl problémy
  • Ve 31 minutě se domácí hnali za míčem , ale na půlce velmi fotbalově situaci vyřešil T.Chuděj (přehodil si domácího útočníka) a poslal dlouhý a velmi přesný pas na hranici vápna, kde jej moc dobře zpracoval M.Baláž a střelou podél gólmana poprvé v sezóně pokořil obranu Tiché, která držela čisté konto dlouhých 391 minut
  • I když byli domácí více na míči, do vyložených brankových příležitostí se nedostávali
  • Obě strany zahrávali do poločasu několik standardek a rohů, ale bez brankového efektu
  • Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Spálov
  • Do druhého poločasu neudělali trenéři žádnou změnu v sestavě
  • Domácí zjevně chtěli s výsledkem něco udělat a uhájit si neporazitelnost v sezóně
  • cca v 55 min vypálil jejich hráč asi z 25 metrů na Juroška a ten míč na poslední chvíli vyrazil (v druhém poločasu hrál Spálov proti slunci), proto měl brankář značně ztíženou pozici
  • v 60 minutě domácí sáhli k dvojnásobnému střídání za účelem posílení ofenzivy, ale do šance se dostal spálovský Král, který bohužel tváří v tvář gólmanu Pikulíkovi mířil nad bránu
  • v 65 minutě dostal za faul žlutou kartu stoper Spálova Sucháček
  • i dále se domácí snažili vstřelit vyrovnávací branku a pomoct jim v tom mělo několik standardek a rohových kopů, ovšem ve velkém vápně vládl Sucháček, který přitahoval míče jako věž
  • v 79 minutě však Spálov o stopera Sucháčka přišel, když se po zbytečném faulu na půlce nechal vykartovat a po druhé žluté a následně červené kartě zamířil do sprch
  • domácí vrhli všechny síly do útoku a ve vápně bylo velmi horko, ale obrana i bez svého šéfa pracovala spolehlivě
  • rozhodčí ukázal, že nastaví 3 minuty
  • když už běžela poslední minuta nastavení, kopali domácí roh, do vápna Spálova se nastěhovali úplně všichni hráči včetně gólmana Pikulíka, po zahraném rohu se ovšem míč dostal ke K.Popovi, který ho bez otálení napálil na útočnou polovinu, nejrychleji k míči dosprintoval R.Ambrož , který ho dovezl do opuštěné tichavské svatyně a rozhodl o osudu zápasu
  • Spálov tedy na horké půdě v Tiché zvítězil 2:0 a navíc domácím nedovolil skórovat