rozhodčí: P.Machala, M.Vojkovský, P.Podracký                  del.Kubánek

V.Maršálek           M.Anděl (73´)            A.Sucháček                   J.Kostka

K.Pop (87´)              T.Chuděj           P.Pop          F.Zálešák           L.Šíma

Ambrož R.

Náhradníci:   Ondřej M.- (73´); Boudný F.- (87´)

Trenér: V.Bušina

• V týdnu se zvýšil počet zraněných hráčů a postihlo to nejvíce záložní řadu, do zápasu díky zranění nemohli nastoupit 4 hráči (ke Kišovi a Klevarovi, kteří laborují již delší dobu, se přidali Král a Marszalek)
  • Na lavici náhradníků jsme měli pouze dva hráče
  • Domácí podle dostupných informací měli po delší době plnou sestavu a na hřišti to bylo vidět
  • Od úvodního hvizdu byli Vlčovice aktivnější a tlačili se před Ambrožovu bránu, do vápna se snášelo spousty centrů z obou stran
  • Více vzruchu přinesla 20 minuta, kdy se domácí tým po kontaktu ve vápně dožadoval pokutového kopu (asi oprávněně), nicméně hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře
  • O 10 minut později však domácím daroval přímý volný kop z cca 20 metrů (o faul se nejednalo, domácího hráče čistě odzbrojil spálovský obránce, bohužel se pískalo) – nabídnutou šanci domácí využili a s přispěním teče obránce Maršálka, otevřeli skóre zápasu – exekutorem byl Lukáš Polášek – 1:0
  • Za první poločas se dostal ke střele ze spálovských pouze T.Chuděj , který zakončoval dvakrát, bohužel ani jednou mezi tyče
  • Ve 43 minutě se poroučel do sprch spálovský Zálešák, který obdržel po druhé žluté kartě, kartu červenou (za oplácení soupeři) a značně zkomplikoval možnost ve druhém poločasu otevřít hru
  • Poločasový stav 1:0 pro domácí
  • Druhý poločas začali domácí opět náporem a už ve 49 minutě měli jasnou tutovku, kdy se po centru zleva a sklepnutí dostal k zakončení jejich hráč z úrovně penalty, naštěstí pro Spálov trefil jen náruč gólmana Ambrože
  • V 54 minutě přišel gólový okamžik pro Spálov, když po rohu si velmi dobře došel pro zakončení obránce Kostka a pravačkou z voleje srovnal stav utkání na 1:1
  • V 70 minutě se do velké šance dostali domácí, ale opět nemířili přesně a střela skončila vedle brány
  • V 80 minutě dost výrazně pochybil rozhodčí, když nepotrestal domácího gólmana červenou kartou za to, že v přerušené hře šlápnul úmyslně na hlavu Sucháčka, bylo to neférové a velmi nesportovní gesto, které mělo být potrestáno