Náhradníci: P.Pop (60min), M.Ondřej (85min), F.Boudný (85min), P.Chuděj – nehrál, P.Šíma – nehrál, T.Neckář - NB

• nový ročník 2016/2017 jsme rozehráli na hřišti nového soupeře celku TJ Sokol Fryčovice

• už v 8 minutě zahodili velkou příležitost domácí

• hned v 9 minutě po nevydařené střele J.Kostky, ztečoval před domácím gólmanem někdo z hráčů míč , který skončil na tyči

• v 15 minutě důrazně atakoval rozehrávku Karel Pop a sebral míč gólmanu Ivánkovi, ale domácí zachránili a odvrátili na roh

• první branka přišla ve 29 minutě, když rozehrávku domácí obrany napadal L.Šíma a po jeho sklepnutí se na šestnáctce ocitl sám před brankářem Karel Pop a nedal mu šanci – 0:1

• domácí po inkasovaném gólu převzali iniciativu a snažili se o vyrovnání

• srovnat stav se jim podařilo ve 43 minutě, když ideálně netrefil odkop spálovský obránce a míč se dostal na kopačku domácího Rumla a ten nikým nekrytý s přehledem umístil střelu k levé tyči Ambrožovi svatyně – 1:1

• domácí museli v prvním poločase provést dvě nucená střídání(25 min a 36 min) , oba hráči si v soubojích o míč poranili kotníky

• za tohoto stavu se šlo i do kabin

• neuběhli ani dvě minuty z druhého poločasu a domácí už vedli, Sucháček poslal totiž malou domů přímo na kopačky domácího útočníka a ten nabídnutou šanci využil – Rumel – 2:1

• v 59 minutě poslal přihrávku L.Šíma do ulice T.Chudějovi, který srovnal skóre zápasu na 2:2

• radost z vyrovnání ovšem netrvala dlouho a už v 64 minutě opět domácí vedli, když se po rychlém útoku po levé straně hřiště prosadil do třetice střelecky disponovaný Rumel – 3:2

• ovšem ani domácí se z vedení nemohli radovat dlouho, protože v 66 minutě jsme zahrávali trestný kop, který se dostal až na malé vápno a J.Kostka kolenem dorazil míč do branky – 3:3

• za další dvě minuty se Spálov dostal do vedení, dlouhý aut T.Chuděje prodloužil hlavou O.Klevar za sebe, kde číhal Karel Pop a dopravil míč do branky – 3:4