rozhodčí:  D.Vidlička; R.Trojan; V.Kubáček

L.Šíma (89´)              O.Klevar                    V.Král (58´)           P.Pop (46´)

T.Chuděj                      K.Pop

Náhradníci: V.Maršálek (76´),F.Boudný (46´), P.Chuděj (58´), P.Šíma (89´),  T.Ambrož-NB

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• čekalo se, že domácí Jeseník do utkání nastoupí zhurta a to se potvrdilo, ale kluci na to byli připraveni a začátek zápasu velmi dobře zvládli​
  • už v 10 minutě dobře vystřelil zpoza velkého vápna Karel Pop, jeho tvrdou střelu gólman Machač vyrazil před sebe a dokázal zlikvidovat i následnou dorážku Klevara , když ji vytěsnil na roh
  • roh zahrával Patrik Pop a to tak dobře, že si na něj naskočil Jan Kostka a tvrdou a přesnou hlavičkou otevřel skóre zápasu – 0:1
  • ve 13 minutě vystřelil Karel Pop, ale bohužel jeho střela šla těsně mimo branku
  • ve 25 minutě se zrodil rychlý brejk po ose Karel Pop, T.Chuděj a Luděk Šíma , ale bohužel posledně jmenovaný tváří v tvář Machačovi nezacílil přesně
  • do 30 minuty jsme byli určitě lepším týmem, ale pak se začali osmělovat domácí, kteří zahrávali spoustu rohových kopů i standardek  a z jedné takové srovnali utkání
  • 37 minuta centr z pravé strany propadá až na zadní tyč na úrovni malého vápna, kde se dobře orientuje domácí Polónyi a nohou překonává Neckáře – 1:1
  • od vyrovnávací branky už byli častěji u míče domácí, ale žádná šance se už neurodila
  • o poločasu přišlo první nucené střídání, pro svalové zranění odstoupil Patrik Pop
  • do druhého poločasu se šlo s cílem, zužitkovat nějaký rychlý brejk a strhnout vedení na svoji stranu
  • bohužel už v 53 minutě domácí vstřelili, jak se později ukázalo vítěznou branku v utkání, když jejich hráč obešel v pravém rohu spálovského beka, nacentroval před bránu a tam efektně patičkou zakončil  - Jan Goláň – 2:1
  • pak přišlo druhé nucené střídání, když musel dolů ze hřiště kvůli nakopnutému nártu Král, místo kterého nastoupil Petr Chuděj – ten hru oživil a dokázal dobře podržet míč i rozehrát
  • Spálov se snažil alespoň o vyrovnání, ale ani ze série rohů či dlouhých autů do vápna vyrovnání nepřišlo
  • nejvíce vzruchu bylo cca kolem 85 minuty, když byl ve velkém vápně přidržen a povalen Petr Chuděj, který si chtěl naskočit na dlouhý aut – bohužel píšťalka sudího zůstala němá
  •  když by zápasu asi remíza slušela, tak jsme odjeli tentokrát bez zisku bodu, protože jsme nezužitkovali šance v úvodní půlhodině zápasu a nic nevytěžili ani z rohů a volných kopů v závěru utkání