• v závěru poločasu se dostali do zakončení také domácí a po hlavičce jednoho z nich se míč otřel o tyč

• po poločase měli tedy blíž ke třem bodům domácí

• trenér Kiša nabádal o poločasu k větší aktivitě a důrazu, ale vstup do druhé půle měli lepší domácí , když se dostali k několika nebezpečným zakončením

• cca v 60 minutě zakončoval špičkou L.Šíma , ale domácí míč z brány vyhlavičkovali

• v 64 minutě se ve vápně René Ambrož dostal před obránce, ale ten se na něj doslova zavěsil, jak na věšák a skončil na zemi , k údivu asi všech se penalta nepískala a pokračovalo se ve hře (hlavní rozhodčí i asistent rozhodčího celou situaci velmi dobře viděli, ale bohužel….)

• pak se do dvou slibných šancí dostal J.Kostka (vždy po náběhu na centr zprava), ale poprvé trefil domácího gólmana a podruhé na míč těsně nedosáhl

• v 79 minutě si vzal míč Tadeáš Chuděj a prodral se přes tři hráče do vápna, kde byl atakován domácími a rozhodčí překvapivě nařídil penaltu

• 80 minuta – T.Chuděj pokutový kop spolehlivě proměňuje – 1:1

• v závěru Spálov hru poměrně otevřel a domácí se dostali do několika zakončení , které buď skončili vedle brány nebo zakročil Ambrož v bráně

• po průběhu zápasu je třeba říct, že remíza je spravedlivá (možná jsme měli více ze hry, ale domácí předvedli velkou dávku bojovnosti)