rozhodčí: M.Levinger , D.Čuba, D.Hykl             delegát R.Skoč

René Ambrož      T.Chuděj (35´)    F.Zálešák (79´)    K.Pop (63´)

L.Šíma               A.Fegler (75´)

Náhradníci: P.Šíma-nenastoupil ,O.Klevar (35´) , R.Kiša (75´) , A.Sucháček (79´), R.Marszalek(63´)

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• opět se sestavou prořídlou zraněními (Petr Chuděj,F.Boudný, Patrik Pop), jsme nastupovali k dalšímu mistrovskému utkání na výborně připraveném hřišti v Kopřivnici

• na lavičce zůstali sedět marodi z předešlých kol (Kiša,Sucháček,Klevar), kteří už alespoň byli připraveni v případě potřeby nastoupit do rozehraného zápasu

• už v 8 minutě se domácí dostali do velké šance, když ve spálovské defenzívě zela díra jako vrata a sám před Ambrožem se objevil jejich útočník, výborným zákrokem podržel gólman

• hned z následného rohu velmi nebezpečně hlavičkoval domácí hráč, který otřel míč o brankovou konstrukci

• v 19 minutě se poprvé prezentoval René Ambrož, který míč zatáhl k velkému vápnu a nebezpečně vystřelil na zadní tyč, střela bohužel minula bránu

• ve 22 minutě už se Spálov radoval z vedoucí branky , po pravé straně zatáhl po příhře Chuděje René Ambrož a nacentroval na malé vápno , kde byl dobře naběhnutý Luděk Šíma a ten bez problémů uklidil míč do kopřivnické brány – 0:1

• ve 35minutě musel pro zranění odstoupit Tadeáš Chuděj (po delší pauze zaviněné zraněním nastoupil do zápasu Ondřej Klevar)

• ve 38 minutě domácí srovnali stav zápasu, když rozehraný roh využil nikým neatakovaný domácí Vojtěch Pala, v málem vápně zpracoval a poslal míč za záda Ambrože – 1:1

• za nerozhodného stavu se šlo do kabin, ale domácí byli v první půli přece jen nebezpečnější a hrozili hlavně po standardních situacích

• v 60 minutě se domácí dostávají do veliké šance , ale střela jejich hráče se odráží od tyče zpět do pole a pak míč zahrávají obránci do bezpečí, domácí ještě reklamují nedovolené hraní brankáře, ale rozhodčí má jiný názor

• v 70 minutě se dostávají domácí do vedení, když se napřed dvěma výbornými zákroky hodně venku z branky ukazuje gólman Ambrož, přesto jeho snaha přichází vniveč a domácí po získání míče a přesné přihrávce na malé vápno strhávají vedení na svou stranu – do prázdné skóruje Hanzelka – 2:1 - velká bohorovnost od spálovské defenzivy

• do hry se postupně dostávají další „marodi“ z lavičky, ale kromě jedné akce , kdy se dostal do dobré pozice Luděk Šíma , ale vystřelil hodně nad už se žádné drama nekonalo

• domácí vyhráli po zásluze , protože si vytvořili více šancí a byli nebezpeční po standardních situacích, na jaře je nám proto zatím souzen výsledek 1:2