Náhradníci: M.Anděl (63´), K.Sosnovec (46´), R.Kiša (72´)

Trenér: R.Kiša, R.Marszalek

• v posledním zápasu sezóny jsme zajížděli na půdu už jistého sestupujícího družstva Kozlovic
  • díky zraněním a pracovním povinnostem chybělo Spálovu celkem sedm hráčů (Neckář,Sucháček,Kostka,Patrik a Karel Popovi, L.Šíma a R.Ambrož) a zcela fit nebyl ani trenér Kiša, který proto zůstal na střídačce
  • na druhou stranu dostali od začátku utkání příležitost i kluci, kteří většinou nastupují do zápasu jako střídající hráči
  • zápas začal pro Spálov docela zvesela, protože už v 5 minutě utkání zakroutil rohový kop přímo do brány Kozlovic  Petr Chuděj a otevřel gólový účet zápasu – 0:1
  • ve 20 minutě domácí srovnali, když míč chtěl odehrát O.Klevar, ale trefil domácího hráče, kterému se míč odrazil pěkně do běhu, Ambrož při výběhu podklouzl a tak nebyl pro Piskoře problém přesně zakončit – 1:1
  • pak se snažil držet Spálov míč déle na svých kopačkách,ale bylo z toho vždy jen několik přihrávek ve středu hřiště, ale chyběla ta finální
  • domácí hrozili rychlým přechodem do útoku a bylo z toho několik rohových kopů a ty znamenaly vždy docela velké nebezpečí, protože se domácím podařilo skoro pokaždé zakončit
  • v 75 minutě přichází kontaktní branka na 2:3, když se po pěkné kombinaci za velkým vápnem trefuje František Zálešák
  • v 86 minutě je skóre srovnáno, trenér Kiša zahrává trestný kop z levé strany a míč se ocitá blízko malého vápna, kde si s ním ví opět rady střelec odpoledne F.Zálešák  - 3:3
  • v 88 minutě mají šanci domácí z rychlého brejku, ale zakončení jde mimo bránu
  • v 90 minutě se po samostatné akci a sprintu téměř z poloviny hřiště dostává před brankáře Chlebka dostává A.Fegler, ale domácí brankář střelu chytá,krátce nato rozhodčí ukončuje zápas