branky: 23 min Karel Pop, 30 min Tadeáš Chuděj, 88 min Václav Maršálek

T.Chuděj                      L.Šíma             K.Pop

Náhradníci: M.Ondřej (46´), F.Boudný (76´)

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• s navrátilcem do sestavy trenérem Kišou, jsme zajížděli k utkání do Mořkova
  • od začátku jsme byli aktivnějším týmem a hned v prvních 10 minutách se do dvou velkých šancí dostal Karel Pop, ale ani v jednom případě jsme se z branky radovat nemohli
  • to ve 23 minutě už se síť za domácím gólmanem třepetala, protože výbornou kolmou přihrávku poslal Tadeáš Chuděj a Karel Pop s přehledem zakončil  - 0:1
  • ve 30 minutě jsme si gólovou radost mohli zopakovat, tentokrát kolmici poslal Král na L.Šímu , ten před Pospěchem prodloužil na T.Chuděje , ten se s míčem sice dostal k brankové čáře (mimo dobrou střeleckou pozici), ale navedl si míč zpět a cca z 10 metrů prostřelil na bližší tyč domácího gólmana podruhé – 0:2
  • několikrát snahu o rychlý brejk zmařil praporek pomezního rozhodčího a signalizovaný ofsajd (minimálně 2 případy byli hodně sporné)
  • těsně před koncem byl podle nás ve vápně nedovoleně atakován L.Šíma, ale píšťalka sudího zůstala němá
  • domácí se snažili něco vymyslet, ale do žádné vyložené příležitosti se nedostali a za stavu 0:2 se šlo do kabin
  • v druhém poločasu už byli domácí aktivnějším týmem a hrozili nejvíce po centrech do vápna, ale buď bylo jejich zakončení nepřesné, nebo s jistotou zakročil gólman Neckář
  • v 81 minutě podržel Spálov opět Neckář, protože domácí z bezprostřední blízkosti vypálili a od jeho tváře šel míč mimo branku a byl z toho rohový kop (následovalo krátké ošetření, protože byl lehce otřesen)
  • domácí už hru hodně otevírali a to byl prostor k rychlým brejkům
  • v 88 minutě se k málo vídanému sólu odhodlal obránce Maršálek, který si to namířil středem hřiště, kdy přesprintoval dva domácí zadáky, první střelu sice Pospěch vyrazil, ale na následnou dorážku již neměl nárok  - 0:3