hosté : 15 min Tadeáš Chuděj, 43 a 79 min R.Kiša, 89min Patrik Pop

rozhodčí:  J.Adamec, D.Vidlička, P.Havlík     delegát Z.Pavelek

M.Ondřej (89´)             R.Kiša (86´)                   P.Chuděj           V.Král

T.Chuděj                      Patrik Pop

Náhradníci: L.Šíma (86´), P.Šíma (89´)

Trenér: R.Kiša

• přijeli jsme na půdu soupeře, který zatím v letošní sezóně neokusil hořkost porážky
  • překvapivě jsme byli ze začátku smělejší než domácí a do 10 minuty jsme měli dvě šance, které jsme bohužel neproměnili (T.Chuděj a Patrik Pop)
  • za to v 15 minutě jsme se mohli radovat z vedoucího gólu, když po akci Kiši a Patrika Popa, našel prvně jmenovaný přesnou příhrou ve vápně Tadeáše Chuděje, který míč uklidil do brány – 0:1
  • v 17 minutě mohli domácí srovnat, ale zakončení domácího útočníka z malého vápna tečoval spálovský bránící hráč na roh
  • domácí se dostali více do hry a bylo vidět, že s míčem problémy nemají, ovšem spálovská obrana fungovala dobře anebo zakončení domácích bylo nepřesné
  • ve 35 minutě domácí branku dali, ale pro ofsajd nebyla uznána (předcházela tomu dobrá střela domácích zpoza šestnáctky, kterou vyrazil Neckář před sebe a útočník, který využil ofsajdového postavení k dorážce – po zhlédnutí videozáznamu, musím objektivně uznat, že branka platit měla a o ofsajd se rozhodně nejednalo)
  • ve 43 minutě byl kousek za velkým vápnem faulován Patrik Pop a rozhodčí nařídil trestný kop, míč si vzal hrající trenér Kiša a s velkým přehledem proměnil (velice přesná střela na zadní tyč) – 0:2
  • za tohoto stavu se šlo i do kabin, kde trenér nabádal hráče na soustředění a hlavně zachytit úvod druhé půle a brzy neinkasovat
  • co jsme nechtěli, se stalo, ve 47 minutě menší důraz při bránění na pravé straně, míč se dostává k domácímu hráči Stýskalovi, který snížil na 1:2
  • v 53 minutě měl možnost na změnu skóre Tadeáš Chuděj, kdy se dostal do šance po dobrém náběhu obránce Maršálka a následné spolupráci Popa a Kiši, ale svým zakončením jen olízl břevno domácí brány
  • domácí se snažili o vyrovnání, ale žádná z jejich střel se neujala, buď zakončili vedle, nebo ji lapil Neckář
  • v 74 minutě se dostal do šance opět Tadeáš Chuděj, ale zakončení šlo vedle brány, hned o minutu později měl šanci Petr Chuděj, kdy po parádní přihrávce Patrika Popa byl sám na malém vápně, ale bohužel branku přestřelil
  • v 77 minutě se dostal do brejku Patrik Pop a těsně před velkým vápnem ho srazil zezadu domácí obránce Ledvoň, který za to od hlavního rozhodčího po právu uviděl červenou kartu
  • následný nařízený trestný kop opět parádní střelou do levé šibenice proměňuje Rosťa Kiša – 1:3 (79 min)
  • v 85 minutě ještě domácí dramatizují zápas, když se podruhé v zápase prosadil Petr Stýskala střelou zhruba z hranice velkého vápna – 2:3
  • v 89 minutě dává definitivu na spálovské tři body Patrik Pop, když si zpracoval zhruba na velkém vápně přesnou přihrávku od Petra Chuděje a bombou vymetl pravou horní šibenici domácí svatyně – 2:4  - opravdu parádní gól