TJ Spálov - TJ Sokol Fryčovice 3:0 (0:0)

branky: 24 min, 32 min, 73 min René Ambrož

rozhodčí: M.Švec, R.Pobořil, A.Folvarčný

R.Ambrož            Patrik Pop       R.Kiša          F.Zálešák              K.Pop

T.Chuděj (80´)

Náhradníci: T.Ambrož -NB , A.Fegler – 80´,L.Šíma – 57´, F.Boudný - 77´

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• v posledním domácím zápasu sezóny 2016/2017 jsme za letního počasí přivítali družstvo Fryčovic, které na jaře patří k nejlepším týmům soutěže

• úvod zápasu zvládl Spálov o poznání lépe než před týdnem proti Vlčovicím a od začátku se aktivně tlačil před branku Fryčovic , v nábězích po křídlech byli nebezpeční oba krajní hráči Karel Pop i René Ambrož

• už v 6 minutě musel pro zranění kotníku odstoupit hráč hostí R.Řezáč

• nicméně ve 13 minutě zahrozili hosté dalekonosnou střelou, kterou na roh vytlačil gólman Neckář

• za další dvě minuty si Fryčovice vypracovali tutovou příležitost, ale jejich zakončení skončilo na břevnu spálovské branky

• poté převzali otěže zápasu domácí hráči a vypracovali si několik slibných příležitostí

• ve 24 minutě poslal dlouhý pas stoper Klevar na rozběhnutého R.Ambrože , který nekompromisně zakončil za záda Zapletala ve fryčovické bráně – 1:0

• už ve 32 minutě se mění skóre znovu, když z pravé strany centruje T.Chuděj na penaltový puntík, kde skvěle naběhl R.Ambrož a z voleje střílí druhou branku v utkání – 2:0

• do poločasu je k vidění ještě několik šancí na obou stranách, ale stav zápasu se nemění

• první poločas přinesl velmi zajímavý a rychlý fotbal, hrálo se takzvaně „nahoru, dolů“

• ve druhém poločasu musel záhy vystřídat Patrik Pop, kvůli svalovému zranění a nahradil ho Luděk Šíma, který se ihned velmi aktivně zapojil do hry a motal hlavy fryčovické defenzivě

• během dvou minut (65 a 67 min) se na něm vyfauloval hráč hostí Aleš Holub, který musel předčasně do sprch

• po druhém faulu se navíc kopal zajímavý trestný kop, který zahrával velmi dobře R.Ambrož, ale výborným zákrokem s pomocí břevna se blýskl gólman Zapletal

• v 73 minutě zahrával Spálov rohový kop, trenér Kiša našel rychlou příhrou R.Ambrože na velkém vápně a ten potřetí rozvlnil síť v bráně hostí – 3:0