hosté : 27min Jan Šesták, 74min Ladislav Vašina

Patrik Pop (46´)             P.Chuděj (34´)        F.Zálešák            K.Pop (74´)

L.Šíma               T.Chuděj

Náhradníci: A.Fegler (74´), M.Ondřej (46´), R.Ambrož (34´), T.Ambrož - NB

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• ve druhém jarním kole jsme za krásného jarního počasí přivítali družstvo Fulneku

• bohužel do zápasu nemohla stále jako v prvním kole kvůli zraněním nastoupit čtveřice hráčů v čele s trenérem Kišou (dále zranění vyřadilo Sucháčka , Klevara a Boudného)

• nebyl to příliš pohledný fotbal , obě strany hráli stylem nakopávaných míčů a úplně chyběla mezihra

• hrálo se poměrně tvrdě, o čemž svědčí i velké množství odpískaných nedovolených zákroků

• do vedení se dostali hosté ve 27 minutě, když se na pravé straně uvolnil jejich hráč přes dva domácí, odcentroval na malé vápno , kde nikým nekrytý Šesták prostřelil Neckáře na bližší tyč – 0:1

• do šance se pak dostal Petr Chuděj, ale hlavičkoval vedle brány

• ve 34 minutě musel pro svalové zranění odstoupit Petr Chuděj a místo něj do hry naskočil René Ambrož, který také jako první z domácího družstva zaměstnal brankáře Rozsypala, dvěma tvrdými střelami

• do poločasu se již nestalo a do kabin si odnesli vedení hosté

• o poločasu došlo k dalšímu nucenému střídání v domácím celku, když pro zranění kolene odstoupil ze hry Patrik Pop

• do druhého poločasu vstoupil lépe domácí tým, když se mu podařilo na delší časový úsek usadit před fulneckou bránu, resultovalo z toho několik rohů , dlouhých autů a také trestné kopy

• k exekuci jednoho se postavil Karel Pop a namířil jej do pravé šibenice fulnecké svatyně, ale parádní zákrok předvedl brankář Rozsypal

• v 60 minutě byl ve vápně sražen Karel Pop a rozhodčí nařídil správně pokutový kop, k němu se postavil Tadeáš Chuděj a s přehledem proměnil – 1:1

• po zákroku byl K.Pop zraněn a za dalších cca 12 minut musel také odejít ze hry

• v 74 minutě vyrobil hrubku v domácí obraně Anděl a toho využili fulnečtí hráči dokonale a Vašinou strhli vedení na svoji stranu – 1:2

• nedlouho poté, byl faulován ve vápně Jan Šesták, ale rozhodčí penaltu neodpískal

• v dalším dějství byla hra totálně rozkouskovaná častým střídáním a poleháváním fulneckých hráčů, takže ani v cca 5-ti minutovém nastavení ke změně skóre již nedošlo

• jak už bylo v úvodu napsáno, nebyl to oboustranně pohledný zápas, ale hráči Fulneku chodili do soubojů s větším nasazením a důrazem a možná i proto vstřelili dvě branky ze hry a ještě si vypracovali nějaké šance, proto musím konstatovat , že jejich výhra byla zasloužená