rozhodčí: R.Seidler, P.Hrňa , J.Kyselý delegát J.Wojaczek

M.Ondřej          T.Chuděj (46´)        P.Chuděj              P.Pop       Karel Pop

T.Chuděj

Náhradníci: D Trnečka (46´), P.Šíma - nenastoupil

Trenér: R.Kiša

• Se značně okleštěnou sestavou jsme nastupovali do zápasu s Jistebníkem - (pro zranění nemohli hrát Kiša a Klevar a ještě chyběli další čtyři hráči, na střídačku usedl nemocný Šíma a předseda oddílu D.Trnečka)

• Trenér Kiša proto zhustil střed hřiště, aby nás soupeř nepřehrával (hrálo se na 5-ti člennou záložní řadu)

• V prvním poločasu byl Spálov Jistebníku vyrovnaným soupeřem a vypracoval si nějaké pološance , ovšem bez gólového efektu

• Hlavní momenty první půle:

• Cca kolem 20 minuty je na polovině hřiště tvrdě faulován Tadeáš Chuděj, zákrok hostujícího Štverky byl hodně za hranou a mohl být rád, že rozhodčí ukázal pouze žlutou kartu

• Ve 33 minutě byl kousek za velkým vápnem (přesněji řečeno na rohu vel.vápna), faulován jistebnický hráč, míč si vzal D.Štverka a jeho střela zapadla do spálovské svatyně (čisté svědomí nemůže mít ani domácí gólman) – 0:1

• Hned o minutu později byl ve velkém vápně podražen Patrik Pop a rozhodčí nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Tadeáš Chuděj – 1:1

• Za tohoto stavu se šlo do kabin

• Bohužel do druhého poločasu již nemohl nastoupit zraněný Tadeáš Chuděj

• Ve druhém poločasu si více příležitostí vypracovali hosté (jedna branka jim nebyla uznána kvůli ofsajdu, jedenkrát nastřelili tyč a při velké šanci také zasáhl dobře Ambrož),

• jednou se dožadovali hosté penalty a z lavičky se nám zdálo, že to faul také byl, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře, Spálov se do velké šance dostal jednou, když Patrika Popa vychytal skvělým zákrokem Krayzel

• Rozhodující moment se zrodil v 76 minutě, kdy po přízemním centru z levé strany se na malém vápně prosadil podruhé v utkání hostující Štverka – 1:2