Spálov - Kateřinice (18.9.2016)

19. 9. 2016

18.9.2016                               od 16.00hod                                         hřiště Spálov

TJ Spálov z.s. - TJ Sokol Kateřinice 8:1 (2:0)

branky: domácí : 67 ,77 ,83 min Tadeáš Chuděj ; 15,70 min Karel Pop;                                      14 min J.Kostka; 80min F.Boudný; 89min L.Šíma

hosté : 72 min Bittala Tomáš

rozhodčí: P.Šafařík, R.Moravec, A.Kolečkář

počet diváků: cca 120 diváků

sestava:

TJ Spálov z.s.:

T.Ambrož

V.Maršálek (77´)      M.Anděl       A.Sucháček      J.Kostka (81´)

V.Král (75´)       R.Kiša       P.Chuděj (63´)       K.Pop

T.Chuděj        L.Šíma

Náhradníci: F.Zálešák (63´), M.Ondřej (75´), F.Boudný (77´),P.Šíma (81´) T.Neckář - NB

Trenér: R.Kiša , R.Marszalek

• hosté nastoupili do utkání pouze s 10-ti hráči

• a už od začátku si Spálov vytvořil výraznou převahu a také šance , do 10 minuty se dvou velkých šancích ocitl hrající trenér Kiša, ale ani jednu ve vedoucí branku neproměnil

• v 11 minutě rychlá akce po levé straně , po níž se dostal do samostatného nájezdu Tadeáš Chuděj, ale trefil pouze tyč

• první změnu skóre přinesla 14 minuta, kdy byl zahráván trestný kop z pravé strany po faulu na Petra Chuděje, míč parádně nacentroval Kiša a ještě lepší náběh ukázal Honza Kostka a hlavou trefil do šibenice - 1:0

• hned o minutu později vypálil ve vápně Tadeáš Chuděj, brankář Rubina vyrazil před sebe a s dorážkou neměl problém Karel Pop – 2:0

• i přesto, že si Spálov vytvořil další šance, skóre se do poločasové přestávky nezměnilo, nutno říct, že i když byli hosté v 10ti, snažili se hrát aktuvně a napadali dost vysoko rozehrávku domácích

• obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase a dokud hostům stačili síly, tak se stav utkání neměnil

• zlom přišel od 67 minuty, kdy po rychlé akci na pravé straně nahrál pěkně Karel Pop Tadeáši Chudějovi, který prudkou a přesnou ranou z hranice velkého vápna spustil gólovou smršť – 3:0

• 70 minuta dlouhý aut T.Chuděje letí až za stopera hostí, kde je hbitý Karel Pop a s přehledem lobuje přes brankáře hostí – 4:0

• v 72 minutě slabší chvilka domácího týmu, když hostující Tomáš Bittala prochází přes tři hráče a podél Ambrože zaznamenává čestný úspěch hostí – 4:1

• v 77 minutě po autu Maršálka a teči kateřinického hráče doputoval míč k Tadeáši Chudějovi , který přesnou ranou navyšuje skóre - 5:1

• v 80 minutě se do kombinace zapojil čerstvě střídající Boudný , vyměnil si míč s Kišou a T.Chudějem a přesnou přízemní střelou k levé tyči opět mění stav utkání – 6:1

• v 83 minutě po faulu na L.Šímu rozehrává rychle Kiša na Tadeáše Chuděje , který bombou z velkého vápna kompletuje hattrick - 7:1

• v 89 minutě přichází poslední zásah utkání, kdy po rychlé akci na levé straně Boudný nahrává T.Chudějovi, ten přesprintuje obránce a dává přesný centr na malé vápno, kde pohodlně zakončuje Luděk Šíma – 8:1