domácí : 13 ,64 ,81 min Tadeáš Chuděj , 15 min Ondřej Klevar

hosté : 10 min Milan Štěpán, 77 min Jan Ollender

M.Ondřej                           P.Chuděj (75´)           P.Pop

O.Klevar           T.Chuděj (86´)                      K.Pop

Náhradníci: D.Herzog (72´) , F.Boudný (71´) ,  J.Vlček (86´) ,  T.Ambrož - NB

Trenér: R.Marszalek

do dalšího utkání jsme nastupovali oslabeni o několik hráčů základní sestavy (L.Šíma - zranění, A.Sucháček – disciplinární trest, R.Kiša – prac.povinnosti)

v 10 minutě se hosté z Kopřivnice ujali vedení, když se k odraženému míči dostal Milan Štěpán a s přispěním teče spálovského obránce, překonal Neckáře – 0:1

ve 13 minutě byl ve vápně faulován Patrik Pop a rozhodčí nařídil pokutový kop, míč si vzal tradiční exekutor Tadeáš Chuděj a s přehledem proměnil  - 1:1

hned za další dvě minuty šel do kličky před velkým vápnem Tadeáš Chuděj a kopřivnický brankář Beňo jej složil k zemi, rozhodčí odpískal přímý volný kop a brankáře ocenil žlutou kartou

k přímému kopu se postavil Ondřej Klevar a přízemní střelou k levé tyči obrátil skóre zápasu – 2:1

od té doby převzali iniciativu hosté a drželi míč častěji na svých kopačkách, hlavně v záložní řadě Spálov přehrávali a i proto šel od trenéra Marszalka pokyn na změnu v rozestavení a hrálo se na čtyři záložníky

ve 31 minutě se hosté právem dožadovali pokutového kopu, protože gólman Neckář rukama podtrhl kopřivnického hráče, hlavní rozhodčí penaltu k překvapení všech neodpískal (hosté se proto také na HR hodně zlobili)

i ve zbytku prvního poločasu byli hosté častěji u míče a byli aktivnější v útočné hře

za stavu 2:1 se šlo do kabin

hned v úvodu druhého poločasu (51 min) se Kopřivnice dostala do velké šance, ale jejich hráč, který přehodil Neckáře, naštěstí pro Spálov minul branku

v 64 minutě se osmělil Spálov a po rychlém brejku na pravé straně, kdy Maršálek našel Karla Popa, který zatáhl k brankové čáře a dal přesnou příhru na pětku skóroval podruhé v utkání Tadeáš Chuděj – 3:1

v 77 minutě si kuželky z domácí obrany udělal hostující Ollender, když lehce přešel přes tři hráče a překonal Neckáře – 3:2

v 81 minutě si vzal inspiraci od Ollendera Tadeáš Chuděj a po obehrání tří hráčů Kopřivnice skóroval na zadní tyč a uzavřel svůj hattrick v utkání – 4:2

Kopřivnice sice působila fotbalovějším dojmem, ale Spálov dal čtyři branky proti dvěma hostům a to rozhodlo o výsledku utkání