rozhodčí: B.Chlebovský, M.Šimeček , O.Kubín delegát J.Němec

Náhradníci: F.Boudný (88´), A.Fegler (85´),F.Zálešák (60´),L.Šíma (72´)

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• v dalším domácím zápase jsme přivítali hosty z Mořkova

• kvůli pracovním povinnostem scházel v sestavě pilíř zadních řad Adam Sucháček

• hosté přijeli s jasným cílem , uhrát důležité body vedoucí k záchraně a podle toho k zápasu taky přistoupili

• od začátku po hřišti jezdili a hráli opravdu s velkým nasazením , ze kterého jen v první půl hodině utkání vyplynuly, tři šance, které musel likvidovat velmi dobře chytající Tomáš Ambrož

• v cca 20 minutě hlavičkoval také nebezpečně k tyči jeden z hráčů Spálova, ale skvělý zákrok předvedl gólman Pospěch

• ve 31 minutě byl cca 5 metrů za velkým vápnem faulován Patrik Pop a kopal se trestný kop, míč si vzal René Ambrož a umně ho zakroutil k levé tyči, kde již Pospěch nedosáhl – 1:0

• chvilku po brance držel Spálov míč častěji na kopačkách , ale ještě do poločasu se osmělili hosté a několikrát se řešila na domácí obranné polovině ošemetná situace

• do kabin se šlo za stavu 1:0, ale průběhu hry výsledek neodpovídal

• do druhé půle šel Spálov s přáním vstřelit druhou branku a zápas v klidu dohrát, ale vše bylo jinak

• hosté opravdu předváděli velké nasazení a snahu s výsledkem něco udělat, zato Spálov hrál kostrbatě a kombinaci vepředu bez nápadu

• v 63 minutě zbytečně ztratil míč na 30 metrech od branky Patrik Pop, zmocnil se ho M.Bajger a pumelicí z 25 metrů nedal Ambrožovi v bráně šanci – 1:1

• aby toho nebylo málo, už v 68 minutě hosté vedli, když se obloučkem snesl míč na střed velkého vápna , kde byl úplně osamocený hráč Mořkova – D.Kudělka, který si míč zpracoval a podél vyběhnuvšího Ambrože rozvlnil síť podruhé – 1:2