domácí : 7 min Rostislav Kiša; 11 min vlastní Erik Chuděj; 31 min Luděk Šíma

hosté : 54 min Jaroslav Paszko, 57 min Robert Bílý

rozhodčí: R.Moravec, M.Neděla , P.Šafařík

V.Král(81´)      R.Kiša        P.Chuděj(74´)            Karel Pop (90´)

T.Chuděj              L.Šíma

Náhradníci: P.Šíma – nenastoupil, M.Ondřej (81´),F.Boudný (90´), R.Marszalek (74´), T.Ambrož - NB

Hrající trenér: R.Kiša

• před výbornou diváckou kulisou se hrálo zajímavé utkání týmů z popředí tabulky a také vyhlášené derby, ve kterém dominovali v první půli jednoznačně domácí a ve druhé se zase zlepšeným výkonem, prezentoval hostující celek

• první půlka byla ze strany Spálova určitě nejlepším výkonem celého podzimu, domácí hráči byli daleko pohyblivější, vyhrávali osobní souboje, dostávali se do přečíslení a téměř každý útok znamenal velké nebezpečí pro branku Oder

• kdyby po prvním poločasu svítil na ukazateli stav 5:0, nikdo z přítomných by se nemohl divit

• ale jak to šlo popořádku

• už ve 4 minutě peláší po levém straně Karel Pop, přesprintuje oderského obránce a zakončuje levou, proti je však dobře postavený hostující gólman

• v 7 minutě vymyslel pěknou přihrávku středem hřiště Petr Chuděj a oslovil jí Rosťu Kišu, pro kterého nebyl problém podél gólmana Zlámala otevřít gólový účet zápasu – 1:0

• už v 11 minutě se Spálov raduje podruhé, tentokrát je to akce čistě v režii rodiny Chudějů, protože Petr vysílá přihrávkou po pravé straně Tadeáše , který zatahuje až k brankové lajně odkud centruje před bránu , kde si pro Odry nešťastně sráží míč do branky brácha Erik – 2:0

• cca kolem 20 minuty kope Spálov trestný kop ze 20 metrů, k míči se staví R.Kiša, ale bohužel necílí přesně – jde asi půl metru nad levou šibenicí

• ve 31 minutě přichází další gólová radost, protože po levé straně utíká všem Karel Pop, dává pod sebe na Kišu, který posouvá více doprava na volného Luďka Šímu, který z jedné prostřeluje Zlámala v brance Oder – 3:0

• o dalších 5 minut později se ve velké šanci ocitá Petr Chuděj, ale jeho nedůrazné zakončení levou nohou, oderští obránci na brankové čáře odehrávají

• cca ve 40 minutě se do velmi zajímavé příležitosti dostává L.Šíma , ale místo zakončení volí nahrávku pod sebe na Anděla a je po šanci

• za pohodového vedení 3:0 se šlo do kabin, ve kterém nabádá hrající trenér k pozorné a aktivní hře

• co jsme ovšem nechtěli se stalo a ve druhém poločase převzali otěže zápasu Odry, které útočili v neustále v 5-ti hráčích a dostávali Spálov pod tlak, ze kterého pramenily chyby, které dokázali oderští využít ke vstřelení branek a zdramatizování zápasu

• branky Oder padly velmi brzy na začátku 2.poločasu a bylo zaděláno (zbytečně) na drama

• v 54 minutě přišla první branka Oder, když z cca 20 metrů přesně po zemi zacílil k levé tyči Jaroslav Paszko – 3:1

• uběhly tři minuty a Odry se radovali z druhé branky, 57 minuta úplně nepokrytý hráč v šestnáctce Robert Bílý a stav zápasu je 3:2

• krátce nato se ocitá ve velké šanci Tadeáš Chuděj, ale Odry podrží skvělým zákrokem Zlámal

• ještě o pár minut později se opět vyznamená oderský gólman, kdy se obranný odkop odráží od oderského hráče a snáší se pomalu do branky , ale rychlý návrat směrem k bráně a efektní rybička nechává oderské stále ve hře

• ve druhé půli byli Odry aktivnější (možná pomohlo i to , že do druhého poločasu za ně nastoupil Konrád)