rozhodčí:  J.Adamec , M.Švec , V.Závodný

Náhradníci: P.Pop (46´),F.Boudný (76´), M.Ondřej – nenastoupil, P.Šíma  - nenastoupil

Hrající trenér:  R.Kiša

• zápas dvou rozdílných poločasů, tak by se dal nazvat další zápas proti družstvu Starého Jičína
  • v prvním poločasu dominovali na hřiště velmi hbití hráči Starého Jičína a ve špatném smyslu taky spálovská defenziva, která byla děravá jako ementál
  • už v 7 minutě hosté otevírají skóre zápasu, kdy po rozebrání domácí obrany skóruje hostující Roman Škrla  - 0:1
  • z vedení se sice hosté neradují dlouho, protože po rychlém útoku a přesném prostrčení od Tadeáše Chuděje jde na gólmana Strnadela sám Luděk Šíma a přesnou střelou k pravé tyči srovnává skóre  - 1:1 – bohužel tato akce byla od domácího družstva v první půli ojedinělá
  • ve 28 minutě mají hosté vedení zpět na své straně – když rychlý hráč Jičína odebírá míč Sucháčkovi a po dvou přesných přihrávkách je míč na hranici šestnáctky u osamoceného  Hatlapatky, který nedává Ambrožovi šanci zakročit – 1:2
  • ve velké šanci se ocitá po rohu kapitán Sucháček, ale bravurní zákrok předvádí Strnadel
  • aby toho nebylo málo, tak ve 44 minutě je náskok hostí už dvoubrankový, spálovští hráči si po zahrané standartce a odhlavičkování dávali tak dlouho přednost v odehrání míče, až ho do sítě napálil útočník hostí Jakub Hanzelka – 1:3
  • za tohoto stavu se šlo do kabin, kde hráčům důrazně domlouval trenér Kiša
  • hrálo se dost tvrdě a už v prvním poločasu udělil rozhodčí 4 žluté karty (2 na obou stranách)
  • do druhého poločasu šli hosté s taktikou udržení výsledku a hry ze zajištěné obrany
  • v 55 minutě měl sice po pěkné kolmé přihrávce Petra Chuděje šanci Patrik Pop, ale skvělým vyběhnutím zachránil gólman Strnadel
  • dobývání hostující branky šlo velmi ztuha, protože hosté se soustředili na pečlivou defenzivu a zvládali to velmi dobře, jejich snaha hrát dopředu úplně zmizela
  • snížení přišlo v 80 minutě, kdy se k odraženému míči po standartce dostal Václav Maršálek a propálil vše, co stálo v cestě – 2:3
  • pak již byla hra hodně rozkouskovaná, protože se ošetřovalo, udělovali žluté a červené karty a zakopávali míče
  • v 84 minutě dostali hosté hned dvě červené karty, první dostal Hanzelka, po druhé žluté kartě za faul a druhou za komentování výroku rozhodčího už v té době vystřídaný hráč – Michael Kotešovec