hosté : 38 min Ondřej Švrček, 69 min Šimíček Adam

rozhodčí: Dudek R., Kret M. , Levinger D.

L.Šíma               T.Chuděj              K.Pop (85 min)

Náhradníci: V.Maršálek, P.Pop (75´) M.Ondřej, F.Boudný , P.Chuděj

Trenér: R.Kiša, R.Marszalek

• oba týmy v prvním soutěžním utkání vyhráli a čekal se proto vyrovnaný boj

• na první gól se nemuselo dlouho čekat, protože už v 11 minutě se zrodila rychlá akce po levé straně , kdy Kiša přiklepl Karlu Popovi a ten poslal prudký přízemní centr před branku hostí, kde si již věděl rady Luděk Šíma a načal skóre zápasu – 1:0

• v 64 minutě měl další velkou šanci Luděk Šíma, ale bohužel ze skvělé pozice pálil nad

• pak se potvrdilo protřelé „nedáš-dostaneš“, když v 69 minutě se velmi snadno v rohu velkého vápna uvolnil Adam Šimíček, který obelstil dva hráče najednou a přesnou střelou na zadní tyč nedal Ambrožovi šanci – 2:2

• i když se v závěru snažil Spálov strhnout vítězství na svou stranu , žadná akce nebyla dotažena do gólového zakončení, navíc se museli mít na pozoru před rychlými kontry Tiché