domácí: 33 min Radim Švrček , 44 min Ondřej Švrček

L.Šíma  (69´)              T.Chuděj

Náhradníci: A.Fegler (46´), M.Ondřej – nenastoupil, A.Sucháček – nenastoupil, R.Ambrož (69´)

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• na úvodní jarní zápas nás čekal těžký soupeř v podobě Tiché, jejich dosavadní umístění (11. místo), určitě neodpovídá jejich ambicím
  • bohužel do zápasu nemohla kvůli zraněním nastoupit čtveřice hráčů v čele s trenérem Kišou (dále zranění vyřadilo Sucháčka , Klevara a Boudného)
  • hrálo se poměrně na těžkém terénu a celý zápas provázelo množství osobních soubojů a z toho pramenilo i mnoho faulů na obou stranách
  • z počátku zápasu byli domácí poměrně zatažení a nechali nás volně kombinovat a bránili až od poloviny hřiště, možná proto jsme drželi v úvodu míč více na kopačkách
  • na první branku se ani dlouho nečekalo, protože v 10 minutě prodloužil míč za obrannou linii Tadeáš Chuděj, kde si naběhl Karel Pop a obloučkem překonal domácího brankáře Pikulíka – 0:1
  • zhruba do 20 minuty mělo utkání stejný průběh jako na začátku, ale poté byli výrazně aktivnější domácí hráči, kteří se dostávali stále častěji před gólmana Ambrože a dostávali se i do zakončení, ale jejich střely nebyly přesné nebo dobře zakročil brankář
  • ve 33 minutě se stav zápasu srovnal, když se po nedůrazu v obraně prosadil domácí hráč Radim Švrček – 1:1
  • těsně před poločasovou přestávkou udeřili domácí podruhé, když dlouhý pas na levém křídle, po rychlé protisměrné kličce a tvrdé střele využil domácí Ondřej Švrček – 2:1
  • kvůli zranění nemohl do druhé půle nastoupit Petr Chuděj
  • ve druhém poločasu domácí bránili velmi pozorně a dostat se na dostřel jejich branky bylo hodně těžké, naopak jim hra na rychlé útoky vyhovovala a několikrát zle zahrozili, hodně střel skončilo mimo branku a některé pochytal brankář Ambrož
  • v 69 minutě se do hry dostal i navrátilec z Valašského Meziříčí René Ambrož, který chtěl pozlobit domácí hráče, ale byl velmi pečlivě hlídán
  • za svůj pobyt na hřišti se dostal pouze ke střele z přímého kopu, který zahrál velmi dobře, ale na brankové čáře zastoupil Pikulíka domácí obránce
  • na konci zápasu už byla hra hodně rozkouskovaná častými fauly a střídáním domácího týmu
  • bojovnost se nedá upřít ani jednomu družstvu, ale vzhledem k tomu, že si Tichá vypracovala daleko více šancí a střeleckých pozic a byla nebezpečnější, je její vítězství zasloužené