hosté : 18 min Luděk Šíma, 28 min Karel Pop , 75 min Petr Chuděj

L.Šíma

Náhradníci: V.Král (75´), M.Ondřej (89´), F.Boudný (86´), R.Marszalek - nenastoupil

Trenéři: R.Kiša, R.Marszalek

• na horkou půdu Vlčovic jsme zajížděli k poslednímu venkovnímu utkání podzimní části sezóny

• od začátku byl Spálov aktivnější a už během 5 až 11 minuty se postupně do slibných šancí dostali -Kiša, Karel Pop a i Patrik Pop , ale bohužel zakončení nenašlo správný cíl

• v 18 minutě se ovšem skóre zápasu již měnilo a to zásluhou Luďka Šímy, který se na levé straně hřiště pěkně uvolnil přes bránícího hráče a přesnou střelou od pravé tyče rozvlnil síť – 0:1

• ve 28 minutě byl náskok již dvoubrankový, když nejprve vystřelil Petr Chuděj , jeho střelu vyrazil brankář Špaček znovu k němu, Petr nahrál pod sebe na Karla Popa , který se rychlou kličkou zbavil obránce a přesnou střelou na zadní tyč vstřelil druhou branku – 0:2

• hned ve 31 minutě mohlo být ještě veseleji, protože Karel Pop zatáhl míč po levé straně a od brankové lajny nahrál do vyložené šance Šímovi, ten však na těžkém terénu míč netrefil

• ve 35 minutě utekl pro změnu po pravé straně Šíma a přesnou přihrávkou vybídl ke střele z jedné Patrika Popa, který jen vyprášil gólmanovi rukavice, při pokusu o dorážku byl faulován, ale píšťalka sudího zůstala němá

• v prvním poločasu se do jedné vážnější šance dostali i domácí, ale výborným zákrokem podržel Ambrož

• za stavu 0:2 se šlo do kabin, tento stav je ošidný a proto bylo přáním vstřelit ještě pojišťovací branku

• už v 55 minutě se dostal do brejku agilní Šíma, když na půlce obral stopera o míč a postupoval sám na brankáře,těsně za ním sprintoval Tadeáš Chuděj, kterému Šíma přihrál podle pomezního však do ofsajdové pozice (hodně diskutabilní okamžik)

• ve druhém poločasu se domácí samozřejmě více tlačili před spálovskou branku a do velkého vápna létaly ze stran nebezpečné centry, které však většinou zpacifikovala dobře hrající obrana Spálova nebo šlo zakončení mimo

• pojišťovacího gólu jsme se dočkali v 75 minutě, kdy přesnou přihrávku na rozběhnutého Petra Chuděje vymyslel Rosťa Kiša, Petr přesprintoval domácího obránce a padáčkem na zadní tyč zaznamenal třetí branku Spálova - ukázková akce dvou nejzkušenějších hráčů a povedené zakončení – 0:3,

• pak už jsme se jen bránili domácí snaze o zdramatizování zápasu

• malá zápletka přišla v 82 minutě , kdy se po centru z levé strany prosadil domácí Jiří Jalůvka – 1:3