Branky hosté:  15, 63 a 79min Patrik Pop

rozhodčí: R.Seidler, P.Hrňa , M.Kolarský

A.Oršovský                      Patrik Pop        R.Kiša              R.Ambrož (85´)

T.Chuděj (87´)          L.Šíma

Náhradníci:  J.Šmatelka - 85min , R.Marszalek – 87min

Trenér: R.Kiša

• Už ve 4 minutě zahrává trestný kop z levé strany po faulu na T.Chuděje, Patrik Pop a míč lehce otřel o levou tyčku fryčovické svatyně
  • V 15 minutě posílá R.Ambrož pěknou přihrávku doprava na T.Chuděje, ten po zemi centruje před bránu , kde nachází naběhnuvšího Patrika Popa a ten zakončuje přesně na zadní tyč – 0:1
  • V 18 minutě pálí z cca 20 metrů R.Ambrož, ale gólman domácích chytá
  • Ve 23 minutě opět střílí R.Ambrož a trefuje břevno, hned vzápětí vbíhá dovnitř velkého vápna po šikovné nahrávce R.Kiša a střílí levou, ale domácí gólman Gilar domácí tým podržel
  • V půlce poločasu umožnil HR krátké občerstvení kvůli velkému vedru
  • Ve 37 minutě se do velké šance dostali domácí, když se je nepodařilo lapit do ofsajdové pasti, dva hráči pak postupovali na Neckáře, po příhře zprava druhý z nich trefil pouze tyčku
  • Ve 44 minutě se k odraženému míči uvnitř velkého vápna dostává R.Kiša, ale bohužel jeho zakončení těsně míjí pravou tyč domácí brány
  • Za těsného vedení Spálova se jde na poločasovou přestávku
  • Druhý poločas začal pro domácí tým velmi dobře, protože už ve 49 minutě se po jejich rohu míč odrazil na šestnáctku, kde jej ukázkově z jedné trefil Šlosar a bylo vyrovnáno – 1:1
  • Kolem 60 minuty se Spálov dostal do několika šancí, ale nikdo ze zakončujících neproměnil
  • V 62 minutě měl šanci na pravé straně hřiště A.Oršovský, ale jeho střelu brankář Gilar chytá
  • V 69 minutě se míč odráží k P.Popovi na velké vápno a ten zakončuje levou a míč zapadá přesně k levé tyči a Spálov si bere vedení zpět – 1:2
  • V 79 minutě se uzavřel gólový účet zápasu, když po faulu na R.Kišu, kope trestný kop P.Pop a jeho rána končí po lehké teči v pravém růžku fryčovické brány – 1:3