M.Ondřej      T.Chuděj (46min)           A.Sucháček       M.Anděl  (14min)       V.Maršálek

R.Ambrož (87min)       Patrik Pop              O.Klevar                       Karel Pop (84 min)

Náhradníci:  T.Ambrož –NB, V.Král  - 87min, A.Oršovský – 84min,

F.Boudný – 46min,   R.Kiša – 14min

Trenér: R.Kiša

• S posíleným středem obrany nastoupil Spálov do utkání se zatím suverénním Fulnekem
  • Domácí se hned od úvodu snažili zatlačit Spálov do defenzivy, ale vytěžili z toho pouze dvě pološance
  • Ve 13minutě musel ze hry odstoupit jeden ze středových stoperů Spálova- Michal Anděl, který si přivodil po střetu s domácím Murínem tržnou ránu na hlavě, domácí hráč i přes zlomený nos v zápasu pokračoval
  • Na hřiště nastoupil hrající trenér Kiša
  • Spálov se osměloval více k rychlým brejkům a hrozil domácí defenzivě
  • Ve 23 minutě rozhodčí odpustila domácímu stoperu R.Krásovi jasnou žlutou kartu, po levé straně totiž utíkal L.Šíma a domácí obránce zatáhl záchrannou brzdu (na domluvu zákrok rozhodně nebyl...)
  • Trochu vzruchu přinesl i okamžik i zhruba po půlhodině hry, kdy po centru do velkého vápna zastavil míč domácí obránce rukou v nepřirozené poloze, ale penalta se nepískala
  • Pak prověřil utěšenou střelou domácího brankáře Karel Pop, ale ten předvedl dobrý zákrok
  • Ve 41 minutě byl opět faulován agilní Luděk Šíma na levé straně, k rozehrání trestného kopu se postavil Patrik Pop a jeho střílený centr skončil od tyče za zády domácího gólmana – 0:1