L.Šíma(85 min)

Náhradníci: A.Oršovský (77min) , V.Král ml.(85min) , F.Boudný

Trenér: R.Kiša

Komentář trenéra:

V posledním kole jsme zavítali do Jeseníku, který nám chtěl vrátit prohru ze spálovského hřiště. Musím říct, že se hrálo na dobře připraveném trávníku a sucho se na něm zatím nepodepsalo. Před začátkem došlo k poděkování trenéru domácího mužstva, který odkoučoval své poslední utkání. Do utkání jsme vstoupili aktivní kombinační hrou, a co se týká držení míče, tak v tom jsme domácí přehrávali. Ve 13.minutě jsme chybovali v rozehrávce a L.Polónyi se dostal zadarmo k šanci, kterou bezpečně proměnil křížnou střelou podél brankáře. Do konce poločasu jsme kontrolovali hru, ale ve finální fázi jsme si nedokázali poradit. Za zmínku stojí snad jen trestný kop P.Popa, který vyrazil domácí brankář s vypětím všech sil na roh. Ve druhém poločase se průběh hry nezměnil a domácí stále spoléhali na rychlé protiútoky. Asi v 65.minutě došlo k zajímavé situaci. Po našem rohu doklepával J.Kostka ze vzduchu míč do brány, ale gól mu nebyl uznán, protože podle rozhodčího šlo o útočný faul. Další klíčová situace nastala o pět minut později, kdy se prodíral do vápna P.Pop a podle všech hráčů i lavičky Spálova byl jednoznačně faulován, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Poté jsme inkasovali po dvou podobných situacích, kdy soupeř utekl po lajně, dvě branky a bylo po zápase. Výsledek 3:0 je pro nás příliš krutý. Děkuji svému mužstvu za celou sezónu, nejlepší dosavadní umístění v 1.B.třídě (3.místo) a těším se na tu následující.