Karel Pop         O.Klevar         R.Kiša (59´)                Patrik Pop (85´)           J.Kostka

Náhradníci:  F.Boudný – 59 min ;  A.Oršovský – 85 min ,

• Ve 31 minutě po dlouhém nákopu Sucháčka jde do brejku opět Karel Pop, ale domácí brankář Pospěch předvádí velmi dobrý zákrok
  • Ve 37 minutě se do dvojnásobné šance dostali domácí po velmi špatné malé domů od Klevara, ale dva výborné zákroky předvedl také gólman Spálova – Tomáš Ambrož
  • Do poločasu se stav zápasu nezměnil
  • Do druhé půle šli domácí s cílem minimálně srovnat, aby důstojně oslavili pouťové odpoledne
  • Už v 54 minutě, ale mohli prohrávat o dvě branky, protože po faulu na hrajícího trenéra Kišu, rozehráli spálovští signál, kdy se sám před Pospěchem ocitl Klevar, ale bohužel branku přestřelil
  • V 64 minutě se ve vápně dobře otočil s míčem Patrik Pop, ale jeho střela postrádala důraz
  • I domácí se dostali do v průběhu druhé půle do několika šancí, ale bez brankového efektu
  • Nejvíce volala po gólu jejich šance z 65 minutě, ale jejich hráč branku Ambrože vysoko přestřelil
  • Pak měli domácí ještě velký závar, ale po sérii všelijakých odrazů uklidili spálovští míč do bezpečí
  • Hra byla dost rozkouskována, protože i ve druhé půli se hrálo oboustranně od podlahy, ale sudí žlutými kartami šetřil a za celý zápas udělil pouze dvě (po jedné na každé straně)