domácí: 19 ,23, 54 a 82 min D.Lazaridis ,  90 min F.Tomášek

hosté : 7 min  O.Klevar, 88 min A.Fegler

rozhodčí:  J.Beran, D.Přeček , A.Krištof

René Ambrož   R.Kiša(88´)    O.Klevar    F.Zálešák (73´)      Karel Pop (46´)

L.Šíma

Náhradníci: M.Anděl – 83´, T.Chuděj – 46´, Patrik Pop – 73´, A.Fegler – 88´

Trenér: R.Kiša a  R.Marszalek

·         V dalším kole jsme cestovali na půdu nováčka soutěže, týmu FK Pustějov a věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale chtěli jsme potvrdit úspěšný vstup do nového ročníku a zkusit zabodovat

·         V prvních 15 minutách to vypadalo, že se nám to i podaří, protože jsme byli lepším týmem na hřišti

·         Už v 7 minutě střílel na bránu René Ambrož, jeho zblokovaná střela se dostala ke Klevarovi a ten s pomocí teče domácího bránícího hráče otevřel skóre zápasu – 0:1

·         Ve 14 minutě je faulován a sám zahrává trestný kop ze zajímavé vzdálenosti R.Ambrož , ale jeho střela letí vysoko nad

·         Hned v 16 minutě mohlo být skóre z našeho pohledu ještě veselejší, Šíma na půlce dává pěknou přihrávku do běhu R.Ambrožovi, ten zatahuje po pravé straně až k brankové lajně a pěkně proti noze nahrává Kišovi, jeho střelu mířící do brány stihl vytečovat domácí obránce nad

·         A platilo pravidlo „nedáš-dostaneš“, v 19 minutě domácí našli okénko ve spálovské defenzivě a kolmou přihrávku proměnil ve vyrovnávací gól Lazaridis – 1:1

·         Bohužel už ve 23 minutě se domácím podařilo otočit skóre ve svůj prospěch, po centru z pravé strany se hlavou přesně na zadní tyč opět prosadil Lazaridis – 2:1

·         Do konce poločasu se už skóre nepohnulo, i když zajímavé situace byly k vidění na obou stranách

·         S cílem udělat něco s nepříznivým výsledkem nastoupil Spálov do druhé půle

·         Bohužel choutky na lepší výsledek vzali poměrně brzy za své

·         V 54 minutě obešel pustějovský útočník ve vápně dva obránce Spálova a nahrál nalevo na nekrytého střelce podvečera Lazaridise, který nekompromisně zavěsil – 3:1

·         V rozmezí dvou minut 57-58 se dvakrát předvedl výborným zákrokem domácí gólman Zindler, kdy nejprve vytěsnil na roh tvrdou střelu Klevara a po následném rohu i střelu Chuděje

·         V 60 minutě zahrává cca z 18 metrů trestný kop R.Kiša ,ale míč jde těsně nad břevnem

·         V 63 minutě už pomalu letěly ruce nad hlavu z radosti z kontaktního gólu, ale bohužel míč na brankové čáře odvrátil domácí obránce (Sucháček rozehrál z půlky trestný kop, na něj naskočil Klevar, překonal brankáře, ale obránce byl proti)

·         Ze snahy Spálova o vstřelení kontaktní branky se urodilo několik rohů a trestných kopů, ale žádný efekt nepřinesly

·         V 82 minutě bylo již o výsledku rozhodnuto, když si vybral slabou chvilku gólman Ambrož, trestný kop Lazaridise od levé lajny cca ze 40 metrů, proletěl nad jeho hlavou až do sítě – 4:1

·         V 89 minutě, alespoň drobná korekce výsledku, když dlouhý aut Chuděje dostává za záda gólmana domácích A.Fegler (byl na hřišti sotva 10 vteřin) – 4:2

·         Bohužel hned po rozehrávce po vstřelené brance, domácí upravují na tříbrankový rozdíl – útočník Tomášek prochází středem, nejprve trefuje břevno, ale hned doráží hlavou do prázdné brány  - 5:2

·         Za okamžik ukončuje rozhodčí zápas

·         Domácí rozhodli o své výhře velmi dobrou útočnou produktivitou, kdy proměnili šance, které se jim naskytli a z toho resultoval i výsledek, Spálovu nelze upřít snahu, ale zakončení a finální fázi něco chybělo

Jednu výhradu směrem k domácím bych přece jen měl, a to že hráli až příliš za hranicí pravidel a často tvrdě faulovali (výsledkem bylo 6 žlutých karet), paradoxem je, že sami museli kvůli zraněním vystřídat už do 32min tři hráče