Spálov - Hukvaldy (15.4.2018)

17. 4. 2018

15.4.2018                            od 16.00hod                                                hřiště Spálov

TJ Spálov  - Sokol Hukvaldy  5:0  (0:0)

Branky domácí: 52 a 69 min Karel Pop;  75 a 85min René Ambrož; 58 min Ondřej Klevar

Branky hosté:   x

rozhodčí: Janeček J., Folvarčný A., Mitura M.

počet diváků:  cca 150 diváků

sestava:

TJ Spálov:

T.Ambrož

M.Ondřej          A.Sucháček           M.Anděl                  V.Maršálek

R.Ambrož         Patrik Pop (77´)           O.Klevar         R.Kiša       Karel Pop (81´)

L.Šíma (72´)

Náhradníci:  V.Král – (81´), F.Boudný (77´), A.Oršovský (72´)

Trenér: R.Kiša

• V dalším kole k nám zavítal soupeř ze spodních pater tabulky Sokol Hukvaldy, ale určitě nepůsobil odevzdaným dojmem
  • Hned od úvodu se domácí celek pustil do ofenzivy, ale během prvních 10 minut  z toho vytěžil jednu střelu mezi tyče a několik rohů, bez nebezpečného zakončení
  • K jeho exekuci se postavil Ondřej Klevar a s přehledem proměnil  - 2:0
  • V 69 minutě po pěkné kombinaci na pravé straně, kdy příhrou pod sebe našel René Ambrož Karla Popa a ten dokázal, že na jaře má střelecké kopačky a druhou brankou navýšil vedení už na 3:0
  • V cca 70 minutě pálili tvrdě, ale nad bránu hosté
  • V 75 minutě dobře atakoval rozehrávku hostů René Ambrož, obral o míč stopera hostů a po kličce brankáři zakončil do prázdné brány  - 4:0
  • V 85 minutě prošel až na hranici velkého vápna René Ambrož a byl nedovoleně zastaven, sám se postavil k trestnému kopu a pěknou střelou vstřelil svoji druhou branku zápasu – 5:0
  • Hned o minutu později se dostali do velké šance i hosté, ale o čisté konto výborným zákrokem zabojoval Tomáš Ambrož, když se ani o chvíli později neprosadili z přímého kopu, skončilo utkání jasným a zaslouženým vítězstvím domácího celku
  • Pochvalu za předvedený výkon zaslouží celý tým (vyzdvihnout můžeme dva dvougólové střelce Karla Popa a Renka Ambrože), pozitivní je i druhá nula pro  naši defenzivu v řadě