M.Ondřej (83´)            A.Sucháček            V.Maršálek                  J.Kostka

R.Ambrož             R.Kiša(78´)       F.Zálešák (59´)          O.Klevar         P.Pop

Náhradníci: T.Ambrož –NB , M.Anděl – (78´) , T.Chuděj – (69´), V.Král – (83´) , K.Pop – (59´)

• za nevlídného počasí jsme na domácím hřišti přivítali hosty z Fryčovic

• od začátku bylo vidět, že hosté mají ve svém středu hbité fotbalisty a zápas nebude jednoduchý

• už v 7 minutě musel předvést výborný zákrok domácí gólman Neckář, kterého řádně protáhl hostující hráč, který se prodral za domácí obranu a zakončil zleva

• domácí Spálov se snažil hrát kombinačně od obraných řad, ale hlavně finální část byla hodně kostrbatá

• v 19 minutě po standartce hostí se na vlastní šestnáctce zmocňuje míče Luděk Šíma a upaluje do otevřené obrany hostí, cca 7 metrů na útočné polovině ho posílá na zem drsným faulem hostující obránce Holub, rozhodčí vyhodnocuje zákrok jako hrubé nesportovní chování a uděluje červenou kartu

• po vyloučení hráče se hosté zlobí na rozhodčího, ale obraz hry zůstává i dále stejný , za zmínku stojí povedená rána Reného Ambrože cca ze 20 metrů, kterou zneškodnil brankář hostí Ivánek

• Ve 39 minutě se hosté znovu dostávají do velké šance, kdy se jejich hráč zbavil obránce Sucháčka, ale naštěstí pro domácí neproměnil

• Ve 42 minutě se ke střele ze 20 metrů dostává hrající trenér Kiša, jeho povedenou ránu vyráží hostující gólman pouze do míst, kde je Luděk Šíma a pro něj není problém míč dopravit do sítě – 1:0 , za tohoto stavu se jde také do kabin

• Hned zkraje druhé půle se dostává ke střele zprava R.Ambrož a jen o kousek míjí zadní tyč

• v 59 minutě povedená přihrávka ze zálohy na L.Šímu, který je osamocen na velkém vápně a s přehledem podél brankáře zvyšuje na 2:0

• o 10 minut později po pěkné kombinaci R.Ambrože a L.Šímy po pravé straně hřiště , centruje druhý jmenovaný na malé vápno, kde nachází volného Patrika Popa a ten zkušeně zakončuje - 3:0

• hosté se snaží hrozit rychlými brejky, ale ty se daří řešit obraně nebo brankáři Neckářovi, který včas a dobře vybíhá

• v 83 minutě , kdy už do hry naskočili i všichni hráči z lavičky se jeden z nich prosazuje také gólově, po centru zprava od R.Ambrože nachází míč nekrytého M.Anděla - 4:0

• v 85 minutě se hosté radují ze vstřelené branky, cca z hranice velkého vápna překonává A.Georgiovský domácího Neckáře – 4:1

• výsledkovou tečku za utkáním dělá v 89 minutě O.Klevar, který dostal středem hřiště přesnou přihrávku od T.Chuděje a nedal brankáři hostí šanci – 5:1