hosté : 51 a 59min P.Ďurica , 57, 62 a 74 min J.Šesták

rozhodčí:  D.Vidlička, Z.Malchárek, L.Jurajdová

René Ambrož       R.Kiša(68´)    O.Klevar      F.Zálešák (64´)      Patrik Pop

L.Šíma

Náhradníci: T.Chuděj(68´) , J.Kostka(46´) , V.Král (75´), K.Pop (75´)

Trenér: R.Kiša , R.Marszalek

-          V nedělním deštivém odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali zatím suverénní družstvo Fulneku, které ještě neztratilo v dosavadním průběhu soutěže ani bod

-          V prvním poločasu byl Spálov více než důstojným soupeřem, ale vezměme to popořádku

-          Hosté začali docela zhurta a už ve 3 minutě po závaru skončil jejich pokus zblízka na tyči domácí svatyně

-          V 6 minutě kontruje nebezpečným rychlým útokem Spálov, po pravé straně zatahuje míč René Ambrož, dává na Šímu, který zakončuje, ale branka z toho není

-          V 15 minutě šance hostí, po centru zprava a následném zakončení olíznul míč břevno spálovské brány

-          Ve 27 minutě zase trochu vzruchu v pokutovém území hostí, René Ambrož obchází obránce a ten skluzem zasahuje nejprve, se zdá hráče a pak míč, ale asi opak je pravdou

-          Hned dvě minuty nato posílá hezkou přihrávku do ulice Šíma na trenéra Kišu, ten se dostává před Rozsypala, ale ten vytahuje skvělý zákrok

-          Ve 44minutě se do role přihrávajícího dostává Kiša, vysouvá Patrika Popa, ten je těsně před velkým vápnem sražen obráncem Fulneku, je pískán faul, ale co je zarážející je, že rozhodčí pomalu nechce dát ani žlutou kartu , nakonec ji dává, ale až po hlasitých protestech domácích

-          trestný kop zahrává R.Kiša, ale opět velmi dobře zasahuje gólman Rozsypal, následná dorážka míří mimo bránu

-          za nerozhodného stavu 0:0 se jde do kabin

-          Spálov překvapil soupeře aktivní hrou, nezalezl na svou polovinu, a i když u některých akcí Fulneku měl i trochu štěstí, tak poločasový stav odpovídal hře

-          Druhý poločas začali hosté zhurta a už ve 48 minutě se řítil útočník hostí sám na brankáře, po situaci na hraně ofsajdu, s výborným obranným zákrokem naštěstí přispěchal Kostka

-          V 51 minutě nejprve neodpískal rozhodčí jasný šlapák na domácího obránce, aby z následného autu propadl míč až na zadní tyč, kde pohodlně skóroval Ďurica – 0:1

-          Tato branka velmi otřásla s domácím mužstvem a srazila je hodně do kolen

-          Mezi 57 a 62 minutou totiž hosté přidali další 3 branky (Šesták, Ďurica ,Šesták) a bylo po zápasu – 62min – 0:4

-          Do hry se dostávají všichni náhradníci z lavičky

-          Domácí se snaží o korigování nepříznivého stavu nebo alespoň o čestný zásah

-          V 70 minutě po velmi dobře zahraném rohu hlavičkuje o pár centimetrů vedle fulnecké brány Klevar

-          Bohužel v 74min dostává Spálov pátou branku, po centru zprava nabíhá na míč osamocený Šesták a hlavou skóruje – 0:5

-          Cca kolem 80 minuty střílí Karel Pop zpoza šestnáctky a jeho tečovaná střela těsně míjí levou tyč

-          V 85 minutě zahrává fulnecký obránce ve vápně rukou (přestává hrát), ale rozhodčí k údivu všech penaltu nepíská

-          V 88 minutě vyslal technickou střelu zpoza vápna Tadeáš Chuděj, ale ta jen lehce tečovala břevno

-          Zápas končí vysokou porážkou 0:5 (rozhodl úsek hry mezi 51 až 62 minutou, kdy Spálov inkasoval čtyři branky), vzhledem k průběhu prvního poločasu moc kruté, nezbývá než pogratulovat soupeři k vítězství a skvělé produktivitě jejich útočníků

-          Nyní je potřeba soustředit se na příštího soupeře (silný celek Mořkova)