domácí: 49 min René Ambrož , 67min Adam Sucháček

rozhodčí: V.Závodný, D.Čuba , M.Pustějovský      delegát – L.Kubánek

L.Šíma

Náhradníci: T.Neckář –NB ,V.Maršálek – (87´) ,  M.Anděl – (74´), V.Král – nehrál

Trenér: R.Kiša

• za podzimního větrného odpoledne jsme přivítali družstvo z nedalekého Jeseníku n.O.
  • kdo přišel trošku později, propásl hned úvodní branku zápasu , dali ji hosté přímo z rohu a střelcem nebyl nikdo jiný než Lukáš Burget, který v minulém kole nasázel 4 branky – 3 minuta – 0:1
  • nutno říct, že branka padla po zemi, protože se bránícímu hráči na přední tyči nepodařilo míč odehrát
  • branka hosty povzbudila a v prvních cca 10 minutách byli aktivnějším týmem, pak se již miska útočné snahy přelila na stranu Spálova
  • v prvním poločasu hrál domácí tým proti silnému větru a o to bylo dobývání jesenické brány těžší
  • velmi dobře hostující obraně pomáhal gólman Machač, který četl dlouhé nahrávky a pohodlně sbíral
  • zhruba ve 30 minutě se na pravé straně uvolnil René Ambrož a levačkou poslal pozdrav Machačovi, ale ten měl štěstí, protože střelu tečoval jeho spoluhráč a od tyče se míč odrazil zpět do hřiště
  • na druhé straně se Jeseník dostal do jediné vážnější příležitosti po pravé straně L.Burgetem, kdy s vyběhnutím váhal domácí gólman Ambrož, ale pak svou chybu napravil a šanci zmařil
  • Spálov se dal snažil o srovnání skóre, ale do poločasu se mu to nepovedlo
  • o poločase trenér Kiša nabádal ještě k větší aktivitě a všichni věřili, že přinese ovoce
  • hned ve 49 minutě si míče chopil René Ambrož, prodral se přes tři jesenické hráče do velkého vápna a trefil přesně na zadní tyč – 1:1
  • v 67 minutě se podařilo výsledek obrátit domácímu kapitánu Adamu Sucháčkovi, který dorazil do brány velmi dobře zahraný přímý kop Renka Ambrože (trestný kop z cca 20 metrů po faulu na Zálešáka)  - 2:1