20.8.2017                                            od 17.00hod                                hřiště Spálov

TJ Spálov z.s. - FC Kopřivnice  5:1  (3:0)

branky:

domácí: 4 min O.Klevar, 6 min R.Ambrož , 29 min L.Šíma ,

68 min R.Ambrož ,82 min M.Anděl

hosté : 84 min Jiří Závodný

rozhodčí:  L.Bartek, M.Chýlek, T.Klimek                delegát – L.Pařenica

počet diváků:  cca 100 diváků

sestava TJ Spálov:

Tomáš Neckář

M.Ondřej        A.Sucháček          V.Maršálek                 J.Kostka

René Ambrož (79´)    R.Kiša(76´)    O.Klevar      F.Zálešák (71´)      Karel Pop

L.Šíma

Náhradníci: Tomáš Ambrož- NB , M.Anděl – 72min ,T.Chuděj – 76´, V.Král – nenastoupil, Patrik Pop – 71 min

Trenér: R.Kiša, R.Marszalek

·         v prvním domácím utkání sezóny jsme na svém hřišti přivítali družstvo FC Kopřivnice

·         kdo přišel na utkání o pár minut později, nemusel stihnout hned dvě branky v kopřivnické síti

·         ve 4 minutě přihrál René Ambrož do šance Klevarovi a ten s ní naložil nejlépe, jak mohl a cca z 10 metrů otevřel skóre utkání – 1:0

·         hned v 6 minutě už Spálov vede 2:0 , kdy po pěkné přihrávce Šímy uvnitř velkého vápna uklízí míč na zadní tyč René Ambrož

·         ve 26 minutě si dobře naběhl Kiša na nahrávku Šímy a orazítkoval tyč Beňovi svatyně

·         ve 29 minutě přidává Spálov třetí zářez, když po kombinaci v pravém rohu hřiště přihrál Zálešák Šímovi a ten tvrdou střelou na přední tyč navyšuje skóre již na 3:0

·         Kopřivnice působila docela odevzdaným dojmem, ve hře spousta nepřesností, vyložená šance žádná – poločasový stav 3:0

·         hned v 51 minutě měl možnost vstřelit čtvrtou branku utkání velmi aktivně hrající Šíma, ale velmi dobrým zákrokem podržel Kopřivnici brankář Beňo a to samé se mu povedlo do 60 minuty ještě dvakrát, kdy vychytal spálovské šance

·         v 68 minutě už ale čtvrtý gól padl, když se do odraženého míče s cca 18 metrů opřel z voleje René Ambrož a výstavní dělovkou rozvlnil síť – 4:0

·         ze strany Spálova přišlo malinko uspokojení výsledkem a do hry se trochu více dostávali i kopřivničtí, výsledkem byla bomba do břevna z cca 20 metrů a následná dorážka, kterou Neckář zpacifikoval

·         poté se do hry zapojili také skoro všichni náhradníci a ti se také podepsali na poslední spálovské brance – Chuděj rozehrál rychle autové vhazování a Karel Pop nahrál na malé vápno, kde se ocitl osamocený Anděl a pohodlně doklepl do prázdné brány (82min) – 5:0

·         druhé čisté konto po sobě nebylo Neckářovi přáno , protože v 84 minutě se po faulu na Ollendra kopal přímý kop z cca 22 metrů a Závodný ho umně zatočil k levé tyči spálovské branky – 5:1

·         v druhém poločasu se obě družstva musela srovnat s vrtochy počasí, když párkrát začalo pršet