Náhradníci: T.Ambrož –NB , M.Anděl – (80´), V.Král – (84´) , K.Sosnovec – (85´)

• za velmi špatného počasí (déšť, sníh, vítr), jsme na našem hřišti přivítali souseda z tabulky, družstvo Mořkova
  • od úvodních minut byl Spálov výrazně aktivnějším týmem a prakticky do 25 minuty nepustil hosty na jejich útočnou polovinu
  • už v 8 minutě se dostal do velké šance Luděk Šíma, ale z malého vápna branku přestřelil
  • Spálov zahrával spoustu rohových kopů a před bránu hostí chodil jeden centr za druhým, ale zakončení bylo slabší nebo nepřesné
  • První změnu skóre přinesla 30 minuta, když se pod dlouhém autu dostal míč zpět k lajně, kde byl T.Chuděj, ten poslal pěknou kolmou přihrávku do vápna, kde naběhl kouč Kiša a od něj letěl nadýchaný centr před branku Pospěcha, kde byl připravený Kostka a hlavou nekompromisně skóroval – 1:0
  • Bohužel z vedení se Spálov netěšil dlouho, protože už ve 33 minutě bylo srovnáno, Mořkov, který se dostal na chvilku před branku domácích, vyrovnal po dlouhém autu na 1:1 , míč prodloužil hlavou jejich hráč za sebe a M.Vahalík propálil vše
  • Do konce poločasu se snažil domácí tým strhnout vedení na svoji stranu, ale i přes převahu a šance se to nepodařilo a za nerozhodného stavu se šlo do kabin
  • Po poločasové přestávce se domácí opět pustili do dobývání branky hostí, ale paradoxně to byli mořkovští, kteří se dostali do dvou šancí, ale obě bravurně lapil Neckář
  • V 56 minutě se po závaru před Pospěchovou branku odrazil na malé vápno, kdy byl nekrytý střelec odpoledne Jan Kostka a podruhé v zápase překonal hostující obranu  - 2:1
  • Hosté poté museli otevřít více hru a to nahrávalo brejkům z domácí strany, po jednom z nich v cca 70 minutě se řítil z půlky sám na brankáře René Ambrož, ale úspěšnější byl hostující gólman
  • Hned o dvě minuty později rozehrál rychle trestný kop R.Kiša na naběhnuvšího L.Šímu, ale ten trefil bohužel jenom tyč
  • V 77 minutě se podařilo Spálovu dát uklidňující branku, když po hezké kombinaci v pravém rohu hřiště mezi Šímou a Patrikem Popem , nacentroval druhý jmenovaný před bránu a tam se prosadil krásnou rybičkou R.Ambrož a zvýšil na 3:1
  • Hosté se sice snažili ještě utkání zdramatizovat, ale Spálov už si náskok pohlídal
  • V 90 minutě se ještě červenalo na mořkovské straně, kdy se přes posledního obránce hostí M.Hrubého prosmýkl R.Ambrož a ten ho poslal k zemi, protože už mezi hráčem a brankářem nikdo nebyl, musel rozhodčí vytáhnout červenou kartu o chvíli později zápas také ukončil
  • Vítězství Spálova v tomto zápase bylo naprosto zasloužené a uzavřelo povedený podzim, kdy se s 27 body usadil na čtvrtém místě tabulky (jeden bod za druhým celkem z Veřovic)