domácí:  2 a 78min – Tadeáš Chuděj , 13, 84 a 87 min Patrik Pop

rozhodčí:  V.Porubek , J.Seipel, B.Robenek

René Ambrož (85´)        R.Kiša(74)    O.Klevar      F.Zálešák      Patrik Pop

T.Chuděj

Náhradníci: K.Sosnovec (85´) , V.Král (81´),A.Fegler (74´) ,  D.Trnečka - nenastoupil

Trenér: R.Kiša , R.Marszalek

Celek z Frýdecko-Místecka, kterému opětovně scházelo několik hráčů, čekala dlouhá štreka téměř 80 kilometrů a už ve 2. minutě musel čelit penaltě, když po přísně odpískané ruce Horňáka proměnil pokutový kop Chuděj. Pro hosty bylo ještě hůře na konci první čtvrthodiny, kdy využil ostravické ztráty míče pohotový Patrik Pop. V posledních minutách první půle mohla Ostravice snížit, ale při šanci Platoše domácí podržel brankář Neckář. Po návratu z kabin mohli domácí děkovat skvělému Neckářovi znovu, když výtečnými zákroky zmařil hostující naděje na drama. Poté musel být na pozoru také jeho brankářský protějšek Boháč, který ale potřetí inkasoval v 78. minutě, kdy duel definitivně rozhodl pokus Chuděje, jehož rána skončila, po jednom z protiútoků do soupeřovy otevřené obrany, s pomocí tyče až v síti. Ostravice se pak přece jenom mohla dočkat čestného úspěchu, ale střídají Velička si na Neckáře, jenž tak jenom potvrdil svůj povedený výkon, nepřišel ani ze značky pokutového kopu. V poslední desetiminutovce se pak ještě střelecky zaskvěl Patrik Pop, jehož dvě branky během tří minut, díky kterým navíc dokonal hattrick, znamenaly zvýšení náskoku již na 5:0. Ostravice si tak na dlouhou cestu přibalila podobný výsledek, jako v jarní části uplynulé sezony, kdy na hřišti Spálova padla 1:6