9. 4. 2018

1.4.2018                        od 15.30hod                                                hřiště Spálov

TJ Spálov  - FK Pustějov  7:4  (6:2)

Branky domácí: 3 min T.Chuděj, 7 min K.Pop, 10 min K.Pop, 17 mim A.Oršovský,

35 min M.Anděl, 37 min P.Pop, 90 min O.Klevar

Branky hosté:   40 min A.Klein, 41 ,49 a 55 min L.Kocmich

rozhodčí: Vranay V., E.Tvardek, M.Vojkovský                    delegát : Kubánek L.

počet diváků:  cca 100 diváků

sestava:

TJ Spálov:

T.Neckář

M.Ondřej          T.Chuděj            M.Anděl                  V.Maršálek

R.Ambrož (46´)         Patrik Pop           O.Klevar          Karel Pop (83´)

A.Oršovský (61´)               L.Šíma

Náhradníci:  T.Ambrož –NB, V.Král – (83´), F.Boudný (61´), R.Kiša – nenastoupil, K.Sosnovec – (46´)

Trenér: R.Kiša

• Apríl a datum 1.4. opravdu parádně sedělo k prvnímu mistrovskému utkání jara 2018
  • Všechny aktéry přivítalo velmi chladné počasí a hodně silný vítr, který chvílemi dělal ze zápasu grotesku
  • Spálov nemohl pro nemoc, zranění či absenci počítat hned s pěti hráči (Sucháček,Kiša,Zálešák,Kostka,Fegler)
  • Hned od úvodu začal úřadovat silný vítr , protože už ve 3 minutě po dlouhém autu T.Chuděje dopomohl k první brance utkání, když notně zkomplikoval situaci brankáři hostí Pošvicovi – 1:0
  • V 7 minutě po pohledné akci padl druhý gól, když přesnou příhrou vybídl k zakončení Patrik Pop svého bratra Karla, který udělal pěknou kličku do středu hřiště a přesně vystřelil – 2:0
  • Už v 10 minutě se znovu mění skóre, po centru od Luďka Šímy zprava se znovu prosazuje Karek Pop – 3:0
  • V 17 minutě je stav utkání již 4:0, když se hned v prvním utkání po přestupu prosazuje A.Oršovský střelou z cca 25 metrů za vydatné pomoci větru
  • díky silnému větru se hosté moc nedostávali na útočnou polovinu a většinu času se hrálo na jejich bránící půlce
  • ve 35 minutě padla další branka po prudkém přízemním centru Patrika Popa zprava se před brankou nejlépe orientoval M.Anděl a zvýšil na 5:0
  • hned o dvě minuty později zakroutil přímý kop z 30 metrů Patrik Pop do brány Pustějova (vítr opět pomohl) – 6:0
  • v závěru prvního poločasu Spálov polevil v koncentraci a výsledkem byly dvě rychlé branky do jeho sítě, když se nejprve ve 40 minutě prosadil A.Klein a hned o minutu později L.Kocmich
  • za stavu 6:2 se šlo do kabin
  • v druhém poločasu se role obrátily a vítr zase nahrával celku Pustějova, kterému se i díky zvýšené bojovnosti a nasazení podařilo vstřelit další dvě branky a to ve 49 a 55 minutě, kdy byl úspěšným střelcem L.Kocmich , který tak dosáhl na hattrick
  • stav utkání v 55 minutě byl tedy málo uvěřitelných 6:4