Branky hosté:   63min David Polášek, 83min Roman Škrla

rozhodčí:   M.Viščor, D.Přeček, M.Šafrán

A.Oršovský  (67´)              Patrik Pop       Rosťa Kiša(73´)        Karel Pop

Náhradníci: V.Král (67´), K.Sosnovec (73´)

Trenér: R.Kiša

• Poslední domácí zápas sezóny jsme odehráli proti sousedovi z tabulky, družstvu Starého Jičína, a jakýkoli bodový zisk by nám zaručil konečnou třetí příčku
  • Už ve dvacáté vteřině trefil Karel Pop levou tyč hostující brány
  • Ve 32 minutě po dlouhém autu Tadeáše Chuděje hlavičkuje přesně k tyči Adam Sucháček a otevírá skóre utkání – 1:0
  • Hned o 3 minuty později, tedy ve 35 minutě jde Spálov do rychlého útoku, Rosťa Kiša dává přesnou přihrávku na střed hřiště na rozběhnutého Patrika Popa, ten jde sám středem hřiště a nedává Hatlapatkovi v brance hostí šanci  - 2:0
  • I když se hosté snažili ohrozit domácí branku, do poločasu se jim gól vstřelit nepodařilo
  • Ve 47 minutě se do velké šance dostával Karel Pop, ale místo zakončení volil nahrávku a bylo po příležitosti
  • V 54 minutě hosté po odrazu trefují břevno
  • V 63 minutě vstřelili hosté kontaktní gól po rychlé akci a dvojnásobném zakončení, při první střele ještě stačil velmi dobře zakročit gólman Ambrož, ale na druhou střelu již neměl  - 2:1
  • Hosté byli ve druhém poločase lepším týmem, a proto se jim podařilo v 83 minutě po rychlé akci z leva vyrovnat na 2:2