R.Ambrož         T.Chuděj

Náhradníci: K.Sosnovec  - nehrál , P.Pop (73´) , K.Pop (62´)

Trenér: R.Kiša , R.Marszalek

Slovo trenéra:

Čekal nás souboj třetího mužstva se čtvrtým a podle tabulky venkovních utkání byla Tichá vedoucím týmem.
V prvním poločase se jednalo spíše o bojovné utkání s minimem střel na bránu a převažovaly obrany nad útokem.
Vyjímkami byly standartní situace a při jedné z nich se ve 24.minutě prosadil hlavou M.Anděl.
Vedení nám nevydrželo dlouho. Při presingu hostů a chybné rozehrávce se k míči dostal T.Janáč a poslal míč nechytatelně do levého horního rohu. Běžela 26.minuta.
O dvě minuty později došlo k podobné situaci, míče se chopil D.Kocián a zvýšil na 2:1.
Přes dobře organizovanou obrannou hru a fyzicky náročný styl už jsme se do konce poločasu dostali jen k nebezpečné hlavičce O.Klevara, který sice přehodil brankáře, ale jen těsně minul bránu.
Druhý poločas pokračoval v podobném duchu, jen s tím rozdílem, že se více hrálo na obranné polovině Tiché.
Bohužel přes tlak a snahu vyrovnat, jsme vyprodukovali jen jednu zajímavou příležitost, a to ke konci utkání po sérii dlouhých autů hlavičkou A.Sucháčka.
Mrzí mne druhá domácí prohra za sebou, i když s kvalitními soupeři (Fulnek, Tichá).
Nezbývá nám než odčinit domácí prohru v následujícím venkovním utkání.