• Jen o minutu později se dostal do ještě lepší pozice Ondřej Klevar, ale z cca 12 metrů trefil břevno vlčovické brány
  • Ve 12 minutě utekl po pravé straně Karel Pop a přesnou přihrávkou našel před bránou bráchu Patrika a ten taktéž orazítkoval břevno
  • Už ve 22 minutě musí kvůli zranění střídat obránce Anděl
  • Ve 29 minutě už jsme se mohli radovat z vyrovnávací branky, na centr z rohu Patrika Popa parádně naběhl a ještě lépe zakončil hrající kouč R.Kiša  - 1:1
  • Ve 33 minutě dostává velmi dobrou nahrávku do běhu René Ambrož, obchází brankáře a z úhlu opět trefuje břevno….
  • Ve 36 minutě dává ukázkovou nahrávku do ulice R.Kiša na O.Klevara a ten s velkým přehledem zakončuje – 2:1
  • Tento výsledek je i stavem poločasovým
  • Hned v úvodu druhého poločasu přichází šance na navýšení náskoku, Karel Pop nachází před bránou R.Ambrože, ale ten z cca 11 m zakončuje mimo
  • V 53 minutě zvoní břevno vlčovické svatyně už počtvrté v zápase, po dobré kombinaci a střele Karla Popa
  • V 62 minutě se může Spálov radovat z další branky, po rohu se míč dostává k O.Klevarovi, ten míč dloubá na malé vápno a tam se hlavou prosazuje podruhé v zápasu trenér Kiša – 3:1
  • V 78 minutě zpracovává odražený míč na 20m Karel Pop a trefuje přesně k tyči  - 4:1
  • V závěru se dostávají do šancí také hosté a po jednom z jejich dlouhých autů propadá po mírné teči míč až za gólmana Ambrože  - 82min  - 4:2
  • V zápětí ještě vytahuje dva velmi dobré zákroky , kterými drží dvoubrankový náskok Spálova, výsledkem 4:2 také utkání končí