R.Ambrož  (90´)       O.Klevar      Patrik Pop (79´)   R.Kiša        Patrik Pop    Karel Pop

Náhradníci:  A.Oršovský – 79 min , M.Anděl – 90min

Trenér: R.Kiša

• Od začátku utkání se dařila spálovským kombinace a z toho pramenily i šance, do kterých se dostali
  • Ve 20 minutě se po přihrávce R.Ambrože dostal do zakončení L.Šíma, ale domácí podržel velmi dobrým zákrokem gólman Pikulík
  • Domácí se do zakončení dostávali hlavně díky rohům a standartkám, po jednom rohu ve 26 minutě a dobrém náskoku zastavilo hlavičku domácího hráče břevno
  • Ve 32 minutě po kolmé přihrávce do sprintu na pravé straně René Ambrož udělal kliku Pikulíkovi a  zavezl míč k brankové lajně, pak dal míč proti noze Patriku Popovi, který zamířil do odkryté branky a otevřel skóre utkání  - 0:1
  • Hned o další 4 minuty později opět šance Spálova, Karel Pop utíká po levé straně, dává přihrávku na malé vápno na L.Šímu , ten ještě posouvá doprava do ideální střelecké pozice Renkovi Ambrožovi, ale domácí opět drží Pikulík
  • Končí první poločas a Spálov drží vedení
  • I do druhé půle vyrukovali spálovští s velmi dobrou hrou, celá záložní řada skvěle kombinovala a vyrážela do nebezpečných brejků, na hrotu neohroženě bojoval a znepříjemňoval domácím rozehrávku L.Šíma
  • Domácí se k ohrožení Neckářovi svatyně dostávali jen po rozích, ale bez nějaké výraznější šance
  • V 66 minutě Spálov dává druhý gól, po povedené kombinaci ve středu hřiště nachází parádní uličkou trenér Kiša Patrika Popa a ten potvrzuje střeleckou formu a zakončuje přesně k levé tyči – 0:2