Vlčovice-Mniší  - TJ Spálov z.s.  2:0  (2:0)

domácí : 13 min L.Názalaník, 45+2 min R.Jalůvka

sestava TJ Spálov:                                  Tomáš Ambrož

R.Ambrož           T.Chuděj (61´)

Náhradníci: V.Maršálek – 85´, L.Šíma – 61´, R.Kiša – 71´

Trenér: R.Kiša, R.Marszalek

Slovo trenéra k utkání:

Vzhledem k tomu, že jsme zajížděli k poslednímu mužstvu tabulky, který měl pouhé tři body, čekalo se naše vítězství.
Bohužel se ukázalo, že pokud nepodáme stoprocentní výkon, neporazíme žádný tým.

Díky naši nepřesné hře se soupeř dostával v prvním poločase k častým brejkovým situacím.
Po jednom z nich, ve 13.minutě, kdy soupeř centroval do šestnáctky a našem slabém odehrání těsně za vápno, došlo k prostrčení míče mezi naše obránce na nabíhajícího hráče domácích a ten zblízka prostřelil brankáře T. Ambrože.
Po inkasované brance jsme změnili rozestavení a posílili útok.
Ale na změně stavu, ani na počtu brankových příležitostí to vliv nemělo.
Jedinou šanci si připravil P.Pop, když obešel soupeře a nebezpečnou střelou trefil vzdálenější tyč domácí branky.
V závěru poločasu zahrávali domácí po našem zbytečném faulu standartní situaci asi ze 30m., a po dobrém centru se nikým nehlídaný soupeř trefil hlavou a bylo to 2:0.
Výborný zákrok v nastavení předvedl T.Ambrož, kdy chytil přímý volný kop ze 20m.

V průběhu druhého poločasu šel do hry L.Šíma a naši útočnou hru rozhýbal.
Do šance se dostal R.Ambrož, ale těsně minul.
Domácím začaly docházet síly a hra se čím dál víc přesouvala k jejich brance.
K nebezpečné hlavičce se po centru ze strany dostal O.Klevar, jenže na brankové čáře čaroval brankář J.Špaček a míč nakonec skončil vedle.
Na držení míče jsme sice byli lepší, ale to ještě zápas nevyhrává.
A protože jsme si další brankovou příležitost nevytvořili, zůstaly tři body Vlčovicím.