Spálov - Bordovice (14.6.2015)

19. 6. 2015

14.6.2015             od 17.00hod                                                     hřiště Spálov

TJ Sokol Spálov – Sokol Bordovice  5:0  (2:0)

branky: 5 min – Šíma L.; 44 min – Pop K.;   66 min - Pop K.; 79 min - Chuděj T. ; 86 min - Boudný F.

rozhodčí:  P.Podracký, V.Závodný, L.Bartek    delegát: V.Pala
počet diváků:  200 diváků

sestavy:
TJ Sokol Spálov:

R.Mališ
V.Maršálek            M.Anděl             A.Sucháček                  J.Kostka
L.Šíma             O.Klevar            M.Baláž (74´)           Pop P.
R.Ambrož                       K.Pop (68´)

Náhradníci: T.Chuděj (68´ - 81´), V.Král (74´), K.Sosnovec , F.Zálešák , F.Boudný (81´)  , T.Neckář
Trenér: Mgr.V.Bušina

• Už v 5 minutě se na levém křídle uvolnil R.Ambrož a vyslal tvrdou střelu na brankáře Turoně, ten pouze vyrazil před sebe a dobíhající Šíma už měl snadnou úlohu a otevřel skóre utkání – 1:0
  • Hosté se prakticky k ničemu v průběhu poločasu nedostali a Spálov byl po celou dobu lepším týmem
  • Branková pojistka přišla až ve 44 minutě, kdy se do odkopu netrefil hostující bek a vyslal do sóla Karla Popa, který udělal gólmanu dlouhou kličku a pohodlně skóroval  - 2:0
  • Do druhého poločasu nastoupili hráči s cílem, rozloučit se vítězně ze sezónou 2014/2015 na domácím hřišti a předvést fanouškům pohledný fotbal
  • V 66 minutě se zblokovaný centr Ambrože  dostává na ke Karlu Popovi, který si parádně zpracoval na prsou a z jedné posílá míč přesně k tyči  - 3:0
  • V 68 minutě za velkého potlesku diváků střídá Karel Pop (předvedl velmi dobrý výkon)
  • V 69 minutě po ojedinělém útoku hostí zachraňuje dobrým zákrokem Mališ
  • 79 minuta, u lajny na polovině hostí vybojoval míč Král a přihrál na Chuděje, který si posunul více na střed a cca z 25 metrů trefil přesně k tyči 4:0