Sponzorství a nabídka marketingové spolupráce

NÁZEV BALÍČKU

HODNOTA DARU

PROTIVÝKON

ZÁKLAD

1.000,-

MALÝ

2000- 4.000/ odborný pracovní výkon pro potřeby TJ

1) Volný vstup na společenské akce a mistrovská utkání TJ Spálov

2) Prezentace na oficiálním webu www.tjspalov.cz, na webu sociální sítě Facebook a v klubovém zpravodaji při domácích zápasech (sponzor  předá k dispozici své logo či reklamu)

STŘEDNÍ

5.000 – 9.000,-/ odborný pracovní výkon pro potřeby TJ

1) Volný vstup na společenské akce a mistrovská utkání TJ Spálov

3) Karta na slevu 40% nákupu sportovního zboží ADIDAS v eshopu www.lionsport.cz.

VELKÝ

10. 000 – 19. 000,- /

1) Volný vstup na společenské akce a mistrovská utkání TJ Spálov

2) Prezentace na oficiálním webu www.tjspalov.cz, na webu sociální sítě Facebook  a v klubovém zpravodaji při domácích zápasech (sponzor  předá k dispozici své logo či reklamu)

3)  Karta na slevu 40%  nákupu sportovního zboží ADIDAS v eshopu  www.lionsport.cz

4) Prezentace před domácím mistrovském utkání  nebo turnaje A týmu při vyhlašování sestav hrajících týmů.

MEGA BALÍK

20. 000,- a více

1) Volný vstup na společenské akce a mistrovská utkání TJ Spálov

2) Prezentace na oficiálním webu www.tjspalov.cz, na webu sociální sítě Facebook  a v klubovém zpravodaji při domácích zápasech (sponzor předá k dispozici své logo či reklamu)

3) Karta na slevu 40% nákupu sportovního zboží ADIDAS v eshopu  www.lionsport.cz

5) Pozvánka k účasti na Valné hromadě TJ Spálov

6) Prezentace sponzora na sportovním areálu TJ formou banneru (výrobu zabezpečí sponzor).

7)  SMS zpravodajství pro partnera klubu o výsledcích mistrovských utkání nebo konání kulturní akce pořádané oddílem.

V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE JINÝ NÁVRH NA SPOLUPRÁCI, RÁDI S VÁMI OSOBNĚ DOJEDNÁME DALŠÍ MOŽNÉ PODMÍNKY PRO VÁS VHODNĚJŠÍ.

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU

Kontakt: david501@centrum.cz, ludek.remes@atlas.cz